Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 159/2020, Niedziela 7 czerwca 2020 r., Roberta i Wiesława
Opublikowano
Przemyśl
Kabaret Smile w Przemyślu! WYGRAJ WEJŚCIÓWKI
Na 6 kwietnia mamy propozycję nie tylko dla fanów rocka, ale też kabaretu. Tego dnia, o g. 17.30 i 20.30, w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi kabaret Smile.
Kabaret Smile w Przemyślu! WYGRAJ WEJŚCIÓWKI
fot. materiały organizatora

Znany i lubiany nie tylko przez przemyską publiczność kabaret Smile wraca z nowym programem To się nadaje do kabaretu, a wraz z nim długo wyczekiwani Bożenka i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część występu, ponieważ całość to mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które bawią do łez.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową mieszankę. Wizyty w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, plotki na czasie kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – to scenki z życia każdego z widzów podane w formie, która bawi do łez.

Baw się z nami!

Dla 3 osób, które dodzwonią się do nas jako pierwsze w czwartek, 29 marca, o godzinie 13, pod nr 16 670 22 00 w. 10, mamy 3 PODWÓJNE zaproszenia do rozdania na spektakl z godziny 17.30!

nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium