Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 112/2018, Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Leona i Łukasza
Opublikowano
Region
Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty!
Kochani zakochani, rozdaliśmy nagrody w konkursie walentynkowym! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i nadesłali do naszej redakcji życzenia walentynkowe dla swoich drugich połówek. Wszystkie z przyjemnością publikujemy z nadzieją, że sprawią Waszym najbliższym dużo radości. Te najciekawsze i najbardziej oryginalne nagrodziliśmy atrakcyjnymi zaproszeniami.
Dam Ci gwiazdkę z nieba najjaśniejszą, wyłowię perłę z morza najcenniejszą. A jak poprosisz, to znajdę dla Ciebie najpiękniejszy kwiat paproci. Spełnię najskrytsze Twe marzenia – duże i mniejsze, sprawię – byś sny miała jeszcze piękniejsze. Dla Ciebie wyruszę pewnym krokiem, by w żelaznej zbroi walczyć ze smokiem. A w zamian chcę tylko jednego, Twego serca i nic innego.
Dla Asi M. od Andrzeja B.

Kocham Cię Za To, Że: Jesteś przy mnie. Nadajesz sens memu życiu. Przy Tobie czuję się wyjątkowa. Jesteś sobą. Wiem iż Kochasz, Tęsknisz, Czekasz. Za wszystko Kocham Moje Kochanie.
 
Serce moje Kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja Kocham tylko Ciebie.
Dla Kochanej Moni od męża Pawła
 
Raz są w roku walentynki, więc dla swojej dziewczynki moc uścisków niesie wciąż zakochany wiecznie mąż.
Dla Kochanej żony Iwony Kochający mąż Marian
 Dla Mojego Słodziaka MILION buziaków... do odebrania w ciągu całego życia.
Dla Madzi ZAKOCHANY zwariowaniec MD
 
Małgorzatko, Małgorzatko Jesteś śliczna jak to lato. Dla Kochanej Małgorzaty ładny pierścień, piękne kwiaty.
Kochający Krzysztof
 
Pamiętaj, że myślę o Tobie i Kocham Cię w każdym moim słowie, w każdym moim czynie, zawsze, do końca, nawet jak świat przeminie!
Twoja Walenta
 
Kocham Ciebie bardzo mocno przez wszystkie dni w roku, więc w walentynki daj mi Kochanie święty spokój!
Najwspanialszej żonie Martusi mąż Ireneusz
 
Kochana, choćby mróz mi uszy mroził, choćby mi ktoś palcem groził, choćby mnie trzymano o wodzie i chlebie nie braknie w mym sercu miłości do Ciebie. Tobie więc wysyłam całusów tysiące – do nich dziś dodaję serce me gorące.
Tomek
 
Ty dla mnie Jesteś... jak dar prosto z nieba. Jak ciche marzenie. Jak ten... którego mi trzeba. Niczym anioł... skrzydłami otulasz me serce. Dlatego chcę Ciebie i nikogo więcej.
Nieziemskiemu mężczyźnie... Twoja E.
 
Jesteśmy razem już jakiś czas, nic nie rozdzieli nigdy nas. Dzisiaj przypada nasza rocznica wspólnego razem bycia. I z tej okazji chcę Ci powiedzieć, to co powinieneś od zawsze wiedzieć. Ale powtórzę to raz jeszcze, że Jesteś dla mnie jak powietrze. Nie mogę już bez Ciebie żyć, musimy więc zawsze razem być. Kocham Cię szczerze i czule, Kocham od trzech lat. Ty Jesteś dla mnie najdroższy, dzięki Tobie piękniejszy jest mój świat.
Od Walentynki dla Andrzeja
 
 
Bernadeta G. – raz są w roku walentynki, więc dla swojej dziewczynki moc uścisków niesie wciąż, zakochany wiecznie mąż.
 
Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie, tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie zakochane. Cóż są warte te miliony, o których wielu marzy. Czy nie wystarczy jedno Serce, które Cię miłością darzy.
Dla Ciebie mężusiu – J.A.
 
Gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknie gra, to nie pytaj, kto Cię kocha, bo to zawsze ja.
Dla Ciebie syneczku Radeczku – mama
 
Miłość jest szalona, żadna moc jej nie pokona, bo ja Ciebie Jasiuniu Kocham szczerze, w mym sercu, nie na papierze.
Twoja Bimbusia
 
W dniu walentynki niosę nowinki, że serce moje jest na zawsze Twoje. Takie wyznanie przyjmij Kochanie, a potem niech się, co ma być – to stanie!
Dla J. od A.
 
W dyskotece Życia Podkarpackiego Ciebie Kochany Jasiuniu tam poznałam. Dzięki Życiu Ciebie pokochałam i na męża Cię wybrałam. Teraz na łamach ulubionego tygodnika składam Ci takie oto życzenia: W dniu Świętego Walentego masz życzenia z serduszka mego. Od początku znajomości w moim serce stale gościsz. I zostaniesz tak do końca, bo to rzecz nieustająca.
Dla mężusia – Adusia
 
MARYNIUNIU – ma miłość do Ciebie przetrwa świat i czas! Jest ona jak róży krew, jak rytm cudnej melodii, jak piękny śpiew.
Zbysiuniu
 
Walentynki są gorące, lecz nasze płonące serca są bardziej gorące. Nasza Miłość jest Wielka, większa niż świat, Gorętsza niż ogień, okazywana na co dzień, powoduje, że Czas się Zatrzymuje!
 
„Kochany Walenty” w dniu 14.02.2017 r.: Niech w imienin i urodzin Twoich dzionek, przepięknie śpiewa skowronek. Najpiękniejsze kwiaty rozkwitają, wszystkie marzenia się spełniają i niech towarzyszy Ci radość życia, a każdy dzień prawdziwie zachwyca. „Miłość” to znaczy, że jesteś przy mnie i o mnie myślisz. „Miłość” to sprawi, że mi się przyśnisz. No i cóż może być piękniejszego niż nas dwoje w „Dzień Walentego”.
Dla męża Walentego od żony Emilii
 
W dzień Świętego Walentego ślę wyznania serca mego. W głowie szumi, w sercu grzeje, nie wiadomo, co się dzieje. Każdy wysłał liścik swój, ja do Życia ślę i mój. Właśnie naszła mnie pokusa, żeby wysłać Ci całusa. Szkoda tylko, że tą drogą pocałunki dojść nie mogą. Ale Ty już pewnie wiesz, że to moja miłość jest.
Kochanemu mężowi żona
 
W dniu Świętego Walentego dla mężusia i tatusia Kochanego wielkie serce ślemy skrycie, bo Kochamy Cię nad życie.
G+A
 
Dziękuję Ci, że jesteś obok mnie. Kocham Cię za wszystko, co dla mnie robisz. Potrafisz pocieszyć, okazać ciepłe Kochające Serce – Kochać Cię nie przestanę.
Kochanemu mężowi Markowi żona Renata
 
Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, nie wyglądam jak Olbrychski. W piłkę nie gram jak Gadocha, to najbardziej Ciebie kocham.
Dla Madzi – Mateusz
 
Kocham Moje Dzieci: Anitkę, Darka, Daniela, Kamila, wnuków Tymcia i Szymka.
Ela
 
W tym wyjątkowym dniu życzę Ci KOCHANY mężu, aby WALENTYNKI trwały codziennie, nie tylko od święta... Abyśmy umieli cieszyć się każdą wspólną chwilą i umieli tolerować swoje niedoskonałości.
Mariuszowi – Ewa
 
Choć nie jesteśmy pierwszej młodości, również potrzebujemy Miłości. Dlatego dziękuję Ci Kochany mężu za każdy dzień wspólnego życia, za Twoje wsparcie i oddanie. Krótko mówiąc, Kocham Cię Kochanie.
 
Ty i Ja serduszka dwa. Dwie połówki, które odnalazły się, by mówić sobie codziennie Kocham Cię! Dziś chcę Ci powiedzieć Moje Kochanie, że Miłość do Ciebie nigdy nie ustanie!
Twój Tygrysek
 
Kocham Cię radośnie jak Żeromski „Przedwiośnie”. Jak Bośniak Bośnię i tylko o Tobie śnię, gdy śpię, gdy piję i gdy już ledwo żyję, do Ciebie wyję. Jak piskorz się wiję i jak słoń tyję. Kocham Cię jak Chicago, jak chorobę lumbago, jak koszykówkę, jak pióra stalówkę, jak nożyczki w piórniku, z krzykiem i bez krzyku, jak telefon na biurku i wisielca na sznurku.
Kochającemu mężowi Ela M.
 
Ja ze stron przemyskich Bieszczady pokochałem, po ich szczytach też dreptałem. Ona z Bieszczad mnie pokochała i w przemyskie za mną zadreptała. Dziś już w czwórkę tak dreptamy razem po przemyskiem, bo się mocno tak kochamy, że przez życie, radości i smutki bez siebie rady nie damy.
Kochanej żonie Monice i córkom Marysi i Emilce mąż i tatuś Boguś
 
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium