Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Mikołajki Jazzowe w przemyskim CK
Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na 15. edycję Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego „Jazz Bez – Mikołajki Jazzowe”, który odbędzie się od 3 do 6 grudnia.

Jest to renomowane przedsięwzięcie, dobrze znane w środowisku muzycznym, które zdobyło sobie uznanie zarówno artystów, jak i publiczności. Przez te lata festiwal zyskał opinię imprezy prezentującej najlepsze wzorce współczesnej muzyki improwizowanej. Początkowo był organizowany tylko we Lwowie i Przemyślu, w tym roku obejmie również m.in.: Tarnopol, Łuck, Równe, Iwano-Frankiwsk, Kijów, Odessę, Kraków, Nowicę, Lublin, Wrocław, Warszawę i Białystok. Podczas tegorocznej przemyskiej edycji festiwalu usłyszymy zespoły polskie: Maciej Obara Quartet, Tango Projekt, Bartosz Pernal Quartet; międzynarodowe: Igor Osypov & Logan Richardson Quartet, Mateen-Bauer-Tokar-Kugel; ukraińskie Lviv Sholl of Jazz & Modern Musik, ShockolaD oraz przemyską formację Efemeryda Jass Band.

Festiwal odbywa się pod patronatem marszałka województwa podkarpackiego. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie CK i sklepie Musicland (Przemyśl, ul. Serbańska 13). Na koncert inauguracyjny „Junior Jazz Bez” w wykonaniu Lviv Sholl of Jazz & Modern Musik wstęp wolny. Rozpoczęcie 3 grudnia, o godz. 18.00 w Klubie Piwnice CK.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium