Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Przemyśl
Uwaga! Mamy bilety na muzyczne wspomnienia Anny Jantar
Melodyjne piosenki Anny Jantar zachwycają do dziś rzesze słuchaczy, choć od jej tragicznej śmierci minęło już 35 lat. Artystce poświęcony będzie piątkowy, 23 bm., spektakl muzyczny Życia Garść, który będziemy mogli obejrzeć o g. 19 na scenie przemyskiego zamku w ramach cyklu „Zamkowe Teatralia i Wieczory Muzyczne”.
W postać królowej polskiej estrady, Anny Jantar, w spektaklu Życia Garść wcieli się aktorka Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni Beata Buczek-Żarnecka.

Koncert przeplatany narracją aktora Teatru Miejskiego w Gdyni Mariusza Żarneckiego, w wykonaniu aktorki Teatru Miejskiego w Gdyni Beaty Buczek-Żarneckiej i zespołu Made in Haeven, w aranżacji Jarosława Babuli stanowi przywołanie największych przebojów piosenkarki, takich jak Nic nie może wiecznie trwać, Tyle słońca w całym mieście, Najtrudniejszy pierwszy krok. Nie zabraknie w nim również utworów mniej znanych, dzięki którym odbiorca będzie miał okazję poznać pełniejszy obraz niezwykłej artystki, która kojarzyć się będzie zawsze z muzyką pełną optymizmu, uśmiechu i pozytywnych emocji.

UWAGA!

Dla Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Wystarczy zadzwonić do redakcji (tel. 16 670 22 00) w czwartek, 22 października, o g. 13.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium