Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2018, Niedziela 24 czerwca 2018 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Przeworsk
Revolucja w mieście nad Mleczką
Kultowy zespół Jacka Dewódzkiego, byłego wokalisty Dżemu, zagrał w przeworskiej restauracji Terapia. Muzycy z grupy Revolucja zostali gorąco przyjęci przez przeworszczan i chętnie bisowali.
fot. Beata Olejarka
Jacek Dewódzki z zespołem Revolucja wydał 3 płyty. Ostatnia z 2013 roku zatytułowana była Ku przestrodze. Hity z tej i dwóch poprzednich można było usłyszeć podczas koncertu muzyków w Przeworsku.
W sobotę, 17 stycznia, przeworska restauracja przygotowała dla swoich gości koncert z kultową gwiazdą. Jacek Dewódzki z zespołem przez dwie godziny grali dla fanów. Najpierw przeworszczanie celebrowali muzykę artysty, siedząc przy stolikach, ale nie trzeba było długo czekać na to, by podłoga wypełniła się tańczącymi. Goście bawili się przy największych hitach zespołu Revolucja oraz polskich i światowych coverach zagranych przez revolucjonistów. Koncerty o podobnym wydźwięku, zagrane przez muzyków tej klasy w małej restauracji w Przeworsku, zdarzają się rzadko. Przyciągają spragnionych klimatu, którego nie dostarczy wielka scena i masowa impreza.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium