Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Lubaczów
Muzohall w szkole muzycznej
Liczną publiczność zgromadził koncert muzyki rozrywkowej Muzohall, który odbył się w piątek, 12 czerwca, w sali widowiskowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.
fot. archiwum organizatora
Muzohall to kolejny po Old & New koncert lubaczowskich uczennic PSM, w których zaprezentowały piosenki gwiazd polskiej muzyki.
Licznie zgromadzona w sali koncertowej publiczność miała okazję wysłuchać 18 piosenek, głównie polskich artystów, zarówno tych z większym dorobkiem artystycznym, jak: Kayah, Anna Maria Jopek czy Ewa Bem, jak i tych początkujących, jak: Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży, Mela Koteluk czy LemOn.
W koncercie udział wzięły uczennice szkoły: Anna Jacek, Izabela Kowalik, Wiktoria Łokczewska oraz Katarzyna Wnuk, a przygotował je nauczyciel przedmiotów teoretyczno-muzycznych Kamil Bundyra, który był odpowiedzialny za przygotowanie podkładów, a na koncercie grał na instrumentach klawiszowych. Praca nad całością trwała od grudnia.
Pierwszy koncert tego typu odbył się w listopadzie ub.r. i nosił tytuł Old & New. Te same wokalistki zaprezentowały wówczas publiczności piosenki nieco starsze (Skaldowie, Czerwone Gitary, Maanam, Edyta Geppert, Grażyna Łobaszewska) oraz nowe, wykonywane przez Mikromusic, Hey czy Melę Koteluk
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium