Życie Podkarpackie nr 12/2019 Życie Podkarpackie nr 12/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 82/2019, Sobota 23 marca 2019 r., Feliksa i Pelagii
Opublikowano
Przemyśl
Uwaga, rozdajemy bilety. Poczuj bluesa!
Świetne bluesowe granie usłyszeć będzie można w ostatni dzień października, o g. 19, na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. To szczególne zaproszenie do zrywu dla wszystkich miłujących bluesa, ale nie tylko dla nich. Muzycy z Simple Music Team gwarantują wyśmienite nastroje i humory tym, który środowy wieczór postanowią poświęcić na spotkanie z tym gatunkiem muzyki.
fot. Darek Lichota

Simple Music Team zawiązali się 3 lata temu. Formacja liczy 8 członków, wszyscy pochodzą z Przemyśla. Skład zespołu stanowią: (od lewej) Janusz Rajtmajer, Ireneusz Rybienik, Edward Kuczera, Aneta Walus, Witold Morawski, Wacław Prosiecki, Łukasz Kasperski i Tomasz Sum. Na koncercie usłyszymy utwory z ich debiutanckiej płyty „Nasz prywatny blues”.

To zresztą sztandarowy utwór z tego krążka, do którego słowa napisał Jan Miszczak. Autorami tekstów, muzyki i aranżacji do pozostałych kompozycji własnych są: Janusz Rajtmajer, Witold Morawski, Edward Kuczera, Łukasz Kasperski, Aneta Walus, Wacław Prosiecki i Bożena Dzwonek.

Przemyscy muzycy mają już na koncie kilkadziesiąt udanych koncertów, a niebawem wezmą udział w Zaduszkach Bluesowych, odbywających się w ramach 63. Krakowskich Zaduszek Jazzowych. Najbliższy przemyski występ grupy odbędzie się z udziałem gości: Marka Stryszowskiego, Bernarda Maseli i Tadeusza Leśniaka. Zapraszamy!

Konkurs

Dla naszych Czytelników mamy 4 podwójne bilety na przemyski koncert (31.10) Simple Music Team. By je wygrać, wystarczy zadzwonić pod numer redakcji (16 670 22 00, w. 10) w piątek, 26 października, o g. 12. 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 12/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium