Życie Podkarpackie nr 46/2018 Życie Podkarpackie nr 46/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 321/2018, Sobota 17 listopada 2018 r., Grzegorza i Salomei
Opublikowano
Przemyśl
Elektryzujące show: Świetliki w Przemyślu! Wygraj bilet
Świetliki to kultowy krakowski zespół ekspresyjnego mistrza melodeklamacji Marcina Świetlickiego. Mroczne piękno i żarliwość poezji, intensywność jego przekazu przeszły już do legendy.
fot. ANDRZEJ PILICHOWSKI-RAGNO

Muzykę Świtlików opisuje się rozmaicie, jako country and eastern, urban industrial folk, acoustic techno, regressive rock, deaf wave, cold dance hall itp. Solidny poziom artystyczny zespołu w warstwie lirycznej i muzycznej zapewnił mu niepoślednie miejsce w panteonie gwiazd polskiej muzyki alternatywnej. 20 października mięło 25 lat od pierwszego oficjalnego występu Świetlików. Rocznicę tę zespół uczci specjalną trasą koncertową. Podczas występu można się spodziewać energetycznego i lirycznego spektaklu pełnego kultowych i całkiem nowych utworów, bo zespół ma nie tylko przeszłość, ale i przyszłość.

Wygraj bilet na koncert!

Dla Czytelników, którzy dodzwonią się do nas jako pierwsi w piątek, 8 bm., o godzinie 13, mamy 2 bilety na koncert Świetlików! Legendarna kapela zagra w przemyskim klubie Fort XXII 14 grudnia, o g. 20. Nie przegapcie tego wydarzenia.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 46/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium