Życie Podkarpackie nr 50/2017 Życie Podkarpackie nr 50/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2017, Wtorek 12 grudnia 2017 r., Adelajdy i Aleksandra
Opublikowano
Przemyśl
Wygraj bilet na Another Pink Floyd
Prawdziwa uczta dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd szykuje się w Przemyślu 16 grudnia, o g. 19. Na deskach CK wystąpi tego dnia krakowski band Another Pink Floyd, który przypomni największe i najbardziej znane utwory kultowego zespołu z krążków: The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Wisienką na torcie będą utwory z nowszych płyt.
fot. Dawid Jacewski

Another Pink Floyd zawita do grodu nad Sanem już po raz drugi. Koncerty zespołu, który tworzy 10 muzyków i wokalistów, zafascynowanych dorobkiem Pink Floydów, odtwarzają wyjątkową atmosferę towarzyszącą niegdyś ich występom. Wierni fani legendy progresywnego rocka mogą więc liczyć na niepowtarzalne widowisko. Grupa Another Pink Floyd dba bowiem o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Muzycy zagrają na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystając z oryginalnych sampli i używając bogatej palety środków scenicznych, takich jak efekty laserowe, najwyższej jakości dźwięk czy ekran, na którym wyświetlane będą oryginalne filmy i animacje w klimacie Floydów.

Rozdajemy wejściówki!

Uwaga, dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Another Pink Floyd. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji w piątek, 8 grudnia, o g. 14 (tel. 16 6702200, w. 10).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 50/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium