Życie Podkarpackie nr 46/2018 Życie Podkarpackie nr 46/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 321/2018, Sobota 17 listopada 2018 r., Grzegorza i Salomei
Opublikowano
Przemyśl
Wygraj zaproszenie na koncert piosenek Osieckiej!
28 bm., o godz. 19 na scenie Zamku Kazimierzowskiego przemyskiej publiczności w piosenkach Agnieszki Osieckiej zaprezentuje się Nula Stankiewicz.

Nula Stankiewicz i Janusz Strobel stworzyli recital o dość przewrotnym tytule „Byle nie o miłości”. Koncert to wyjątkowy, bo choć legendarnej pieśniarki nie ma z nami już od 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że jest obecna. Wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są wyświetlane pomiędzy utworami. Budują one niezwykły klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami – tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje, jak i tymi, które są prawie nieznane, bo odnalezionymi przez Nulę i Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów. Nad koncertem patronat objęła Fundacja im. Agnieszki Osieckiej „Okularnicy”. Na scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpią tego dnia także Janusz Strobel – gitara, aranżacje oraz Włodzimierz Nahorny – fortepian.

Wygraj zaproszenie

Dla 4 pierwszych osób, które dodzwonią się do nas w piątek, 24 bm., o godzinie 13, pod numer 16 670 22 00 w. 10, mamy 4 zaproszenia ważne dla dwóch osób. Dzwońcie i zabierzcie najbliższych na klimatyczną ucztę muzyczną.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 46/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium