Życie Podkarpackie nr 42/2018 Życie Podkarpackie nr 42/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 293/2018, Sobota 20 października 2018 r., Ireny i Kleopatry
Opublikowano
Przemyśl
Beatlemania show na zamku. Rozdajemy wejściówki!
26 listopada br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu będzie można obejrzeć niemal iluzjonistyczne widowisko, wiernie oddające realia występów i twórczości The Beatles. Bez kompromisów, w 100 procentach na żywo (włącznie z partiami orkiestrowymi granymi na instrumentach klawiszowych).
fot. materiały prasowe
Grupa The Backwards wystąpi z dokładnie takimi samymi gitarami, na jakich grali Beatlesi, używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach i basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej czwórki z Liverpoolu. Przedandrzejkowy koncert zaplanowany na g. 18 będzie okazją do wyjątkowego spotkania z muzyką tej kultowej formacji. Będzie to także wieczór pełen niespodzianek, a wszystko to w oprawie zwyczajów i obrzędów andrzejkowych w ten (prawie) andrzejkowy wieczór. 

Mile widziane elementy ubioru z epoki zwanej beatlemanią i polskim big-beatem. Dla osób ubranych najbardziej stylowo przewidziane są nagrody oraz możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii z zespołem.
The Backwards to czołowy światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles – od Beatlemanii po rozbudowane aranżacje z ostatnich płyt. Powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego zagrał przeszło 3000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występował w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych.

Skład zespołu: John  – Dalibor Stroncer (wokal, gitara rytmiczna, harmonijka, instrumenty klawiszowe), Paul  – Miro Dzunko (gitara basowa, wokal), George – Frantisek Suchansky (gitara prowadząca, wokal), Ringo – Daniel Skorvaga (perkusja, wokal).Rozdajemy bilety!

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na koncert grupy The Backwards. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w piątek, 10 listopada, o g. 13 (tel. 16 6702200 w. 10).

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
yeeeeeeeeeeeeeeeee 31.175.54.52 11.11.2017

Yeeeeeeeeeeeeeeee, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, yeeeeeeeeeeeeeeee

nr 42/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium