Życie Podkarpackie nr 29/2018 Życie Podkarpackie nr 29/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 203/2018, Niedziela 22 lipca 2018 r., Magdaleny i Bolesława
Opublikowano
Przemyśl
Electro-pop Natalii Kukulskiej na scenie CK. Rozdajemy bilety!
Przemyśl będzie jednym z przystanków na trasie koncertowej Natalii Kukulskiej. Artystka promować będzie w naszym mieście płytę Halo tu Ziemia – 9 studyjny album, którego premiera odbyła się 29 września br. Bilety już w sprzedaży! Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na koncert!
fot. archiwum organizatora
Na potrzeby nowej płyty Natalia Kukulska odeszła od dotychczasowego wizerunku, kreując się na kobietę przyszłości.

Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez piosenkarkę we współpracy z Michałem Dąbrówką, ArchieShevsky’m i Marcinem Górnym. Halo tu Ziemia to zbiór nieszablonowych utworów, w których czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem. Równie oryginalne teksty poszczególnych utworów nie pozwalają słuchaczowi przejść obojętnie. Krytycy muzyczni podkreślają, że na płycie usłyszymy zupełnie nową Natalię, która od scenicznego, „dorosłego” debiutu i płyty Światło przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka i autorka tekstów, która odważnie eksperymentuje z możliwościami swojego głosu. Dziś Kukulska to także współkompozytorka i współproducentka swoich płyt. Efekt jej ostatnich działań muzycznych, będących połączeniem melodyjności popu z chropowatością i ostrą rytmiką elektroniki, usłyszymy w CK w Przemyślu już 21 października (sobota) o g. 19.00 (wejście 18.30).

Wygraj bilet!

Na naszych czytelników czekają dwie podwójne wejściówki na przemyski koncert piosenkarki. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji (tel. 16 6702200) w piątek, 6 października, o g. 12.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 29/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium