Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 158/2020, Sobota 6 czerwca 2020 r., Pauliny i Laury
Opublikowano
Przemyśl
Kabaret Jurki zaprasza do wspólnej zabawy w Przemyślu [ROZDAJEMY BILETY]
Last minute – to tytuł programu kabaretu Jurki z Zielonej Góry, który przemyscy widzowie będą mogli obejrzeć na scenie Centrum Kulturalnego 6 października. Już teraz można wygrać bilety!

Czwórka scenicznych indywidualności – Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – zapraszają widzów w świat lekkiej, nieskrępowanej, acz inteligentnej zabawy z dużym posmakiem autoironii. Atrakcyjne zestawienie skeczy, piosenek i monologów w wykonaniu kabareciarzy naszpikowane będzie absurdami i humorem.

Zaprezentowane skecze traktować będą o sprawach zwyczajnych i problemach typu: co zrobić, gdy zginie klucz od mieszkania, jak przygotować laurkę z zachowaniem norm bezpieczeństwa czy jak ukryć się przed księdzem chodzącym po kolędzie... Jednym słowem dużo śmiechu, scenicznej improwizacji i pośpiechu.

Będzie naprawdę dynamicznie, bo przecież żyjemy w ciągłym biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt i wszystko odkładamy na ostatnią chwilę.

UWAGA!

Dla naszych Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia (dla 2 osób) na niedzielny występ kabaretu Jurki (6 października, g. 16) w przemyskim CK. By je wygrać, wystarczy zadzwonić do redakcji w piątek, 23 sierpnia, o g. 12.  

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium