Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 144/2018, Czwartek 24 maja 2018 r., Joanny i Zuzanny
Opublikowano
Paliwo najwyższej jakości
Stacja paliw Erem w dbałości o najwyższą jakość usług dołączyła do programu paliwa BAQ.
Polega on na badaniu jakości paliw poprzez okresowe i niezapowiedziane kontrole na stacjach benzynowych objętych programem. Program nadzorują dystrybutor paliwa Orlen Paliwa oraz akredytowane laboratorium analityczne Orlen Laboratorium.


Pewność jakości


– Chcemy promować wysokiej jakości paliwa sprzedawane na naszej stacji. Dzięki systematycznym kontrolom i stacja paliw Erem, i nasi klienci zyskują stabilną i właściwą jakość oferowanych paliw. Mają pewność co do zgodności oferowanych paliw z obowiązującymi wymogami prawnymi i normatywnymi w zakresie kontrolowanych parametrów – mówi kierownik stacji, Jan Kubas.

– Zależy nam na zaufaniu klientów i stałym podnoszeniu jakości świadczonych przez nas usług. Udział w programie potwierdzony jest unikatowym certyfikatem, dzięki temu stacja Erem znajduje się w ekskluzywnym gronie stacji dbających o jakość oferowanego produktu. Autoryzowane stacje można znaleźć na stronie elektronicznej BAQ (www.paliwabaq.pl). Znajduje się tam wizytówka naszej firmy z lokalizacją zaznaczoną na mapce Google’a, a także krótki opis, skan certyfikatu i link do formularza z ankietą. Klienci mogą tam dokonać oceny naszej i innych stacji włączonych do programu. Dzięki stronie internetowej, która gromadzi recenzje klientów, każda osoba planująca korzystanie z naszych usług może wcześniej zasięgnąć opinii co do jakości obsługi i paliwa. Za pośrednictwem strony klient stacji może także wysłać wiadomość bezpośrednio do danej stacji – dodaje Jan Kubas.
Badania zgodności jakości paliw z obowiązującą normą i wymogami prawnymi prowadzone są w zależności od potrzeb i pory roku.
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium