Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 116/2018, Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Marii i Marcelego
Opublikowano
Przemyśl
Śmiesznie, a nawet bardzo śmiesznie – kabaret Trzecia Strona Medalu
W miniony piątek (30.10) w Centrum Kulturalnym w Przemyślu wystąpił młody, wywodzący się z tego miasta kabaret Trzecia Strona Medalu. Tworzy go 4 studentów, którzy pierwsze kroki na kabaretowej scenie stawiali w PWSW, a po ukończeniu uczelni przenieśli się do Krakowa, gdzie kontynuują działalność.
fot. Kamil Jacek Zarański
W Centrum Kulturalnym wystąpił młody przemyski kabaret Trzecia Strona Medalu. Tworzy go 4 młodych studentów pochodzących z naszego regionu. Pierwsze kabaretowe kroki stawiali na PWSW.

Grupa ma na koncie wiele występów na terenie całej Polski, a także kilka sukcesów na przeglądach i festiwalach kabaretowych. Przemyska publiczność przyjęła ich bardzo gorąco, w sali kinowej w przemyskim CK przez prawie 2 godziny słychać było salwy śmiechu.

Artyści przypomnieli pokrótce swoją historię i trudne studenckie początki w PWSW w Przemyślu. Dziś nabrali już kabaretowego sznytu i obycia. Doskonale potrafią przełamywać sceniczny dystans . To wszystko w połączeniu z aktorskim talentem oraz kreatywnością sprawia, że patrzy się na nich z przyjemnością i nawet najbardziej markotni widzowie co jakiś czas musieli wybuchnąć śmiechem. U występujących dało się zauważyć duży sentyment do przemyskiej publiczności, nierzadko skrywany pod płaszczykiem ironii i sarkazmu (jak to w kabarecie bywa). Cóż, pozostaje życzyć im dalszych sukcesów na szerokich kabaretowych wodach i częstszych występów w rodzimym mieście. 
fot. Kamil Jacek Zarański
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium