Życie Podkarpackie nr 26/2020 Życie Podkarpackie nr 26/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 187/2020, Niedziela 5 lipca 2020 r., Karoliny i Antoniego
Opublikowano
Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Region
Wyśmienita zabawa z: Kabaretem z Konopi lub komedią Artura Barcisia [WYGRAJ BILETY]
Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety na oba wydarzenia!

Znany z licznych ról teatralnych i telewizyjnych aktor komediowy Artur Barciś w Przemyślu zaprezentuje się tym razem w podwójnej roli – aktora i reżysera zarazem. Po raz kolejny sięgnął po sztukę kanadyjskiego dramaturga Norma Fostera. Spektakl Lista męskich życzeń to przezabawna komedia, w której nic nie wydaje się być oczywiste, zaś wszystko jest absolutnie upragnione! Arturowi Barcisiowi na scenie partnerować będą: Kacper Kuszewski i Urszula Dębska. Będzie to historia Billa – rozwiedzionego, przeraźliwie nudnego statystyka, który otrzymuje od swojego przyjaciela Leona nieoczekiwany prezent urodzinowy. Ile zamieszania wprowadzi on do życia przyjaciół, przekonacie się już w piątek, 7 lutego, o g. 18.

Mamy bilety do rozdania!

Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety na spektakl. By je wygrać, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek, 6 lutego, o g. 12 (tel. 16 6702200 w. 10) i odpowiedzieć na pytanie: z jakich ról (teatralnych, filmowych lub telewizyjnych) kojarzycie aktora Artura Barcisia. Zapraszamy do zabawy!

Ci, którzy nie będą mieli wystarczająco dużo szczęścia, mogą nabyć bilety na spektakl w kasie CK w Przemyślu i za pośrednictwem strony www.impulsiveart.kupbilecik.pl. 

Szykuje się 2 godziny wyśmienitej zabawy! Spędź je z Kabaretem z Konopi

Jeśli nie masz pomysłu na walentynkową randkę, zabierz drugą połówkę na zamek. Kabaret z Konopi, znany ze znakomitego kontaktu z publicznością i udziału w takich programach telewizyjnych, jak: Dzięki Bogu już Weekend (TVP2) oraz Kabaret na Żywo (Polsat) oraz udziału w licznych imprezach kabaretowych, to gwarancja udanego wieczoru, podczas którego uśmiech nie schodzi z twarzy. Pamiętacie takie skecze jak DzieciHardkorowy KOKS-uZUSKelner czy Randka z Szakirą? W piątek w Przemyślu możecie zatem spodziewać się podobnej dawki humoru. Jeśli sprawdzą się zapewnienia ekipy Kabaretu z Konopi – policzki rozbolą Was od śmiechu.

UWAGA! ROZDAJEMY BILETY

Dla naszych Czytelników mamy 10 biletów na piątkowy program w wykonaniu Kabaretu z Konopi. Dzwońcie do naszej redakcji w czwartek, 6 lutego, o g. 13 (nr tel. 16 6702200 w. 10).

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
baska 90.156.29.170 08.02.2020

Ja jednak wolę zabawę w formie escape roomu. Mam taki jeden fajny pokój zagadek https://zorkout.com

nr 26/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium