Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Jarosław, Region, Mirocin
Poszukiwany jest podejrzany o pobicie mieszkańca Mirocina
W nocy z 12 na 13 sierpnia w okolicach dworca PKP w Jarosławiu doszło do pobicia 28-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie następnego dnia miał brać ślub. Sprawca, Krzysztof Zieliński poszukiwany jest listem gończym.
Poszukiwany 35-letni Krzysztof Zieliński.

O pobicie mieszkańca Mirocina podejrzewany jest 35-letni Krzysztof Zieliński. Miał on uderzyć mężczyznę, w wyniku czego ten upadł na ziemię, doznając ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, realnie zagrażającącego życiu – wielopostaciowego urazu  czaszkowo-mózgowego. Sprawca, mieszkaniec Jarosławia, ukrywa się przed organami ścigania, dlatego poszukiwany jest listem gończym. –Mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania, dlatego wczoraj (25 sierpnia – przyp. red.) został zastosowany wobec niego tymczasowy areszt na okres 14 dni od dnia zatrzymania – wyjaśniła prokurator Agnieszka Kaczorowska  z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu.

Prokuratura ma dowody na popełnienie przestępstwa przez tego mężczyznę i gromadzi kolejne. Zabezpieczono i przejrzano nagranie z monitoringu oraz ustalono świadków. 26 sierpnia prokurator rejonowy wydała postanowienie o poszukiwaniu sprawcy listem gończym. W kolejnych czynnościach prokuratura zwróci się o wydanie europejskiego nakazu aresztowania, dzięki czemu sprawca będzie poszukiwany w całej Europie. Krzysztofowi Zielińskiemu prokuratura postawiła zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.


Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej  Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. (16) 624 03 21 albo z dyżurnym komendy pod nr. tel. (16) 624 03 10 lub 997.


Tragiczna noc

Zgłoszenie o pobiciu mieszkańca Mirocina policja otrzymała 13 sierpnia przed 5 nad ranem. Nieoficjalnie wiadomo, że następnego dnia mężczyzna miał brać ślub. Niestety, w wyniku pobicia trafił do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Ze względu na ciężki stan przebywał na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. 22 sierpnia 28-latek został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie.

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
buldog 185.18.135.126 31.08.2016

Z pyska jedzie kryminałem.Prośba do policji zastrzelić dziada podczas zatrzymania ,bo na pewno nie będzie chciał się poddać bez walki.

user
Samiczka haha 31.128.9.6 02.09.2016
Buldog uważaj bo wscieklizna panuje w Polsce i widać Cię dopadła. 
user
Bolo 92.40.248.78 17.09.2016

Z twarzy jest podobny zupelnie do nikogo...

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium