Życie Podkarpackie nr 08/2017 Życie Podkarpackie nr 08/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 53/2017, Środa 22 lutego 2017 r., Marty i Małgorzaty
Opublikowano
Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Lubaczów
Iluzjonista Jędrzej Bukowski wystąpi w Galerii Sanowa
Lewitujący mnich, samokwitnące drzewko cytrusowe, komnata iluzji i niezliczona ilość magicznych rekwizytów, to tylko niektóre z zaczarowanych atrakcji przygotowanych przez Galerię Sanowa w ramach trwającej od 5 do 11 września wystawy magii i czarów. Zwieńczeniem tygodnia będzie wielkie magiczne widowisko z udziałem światowej sławy iluzjonisty – Jędrzeja Bukowskiego.
fot. materiały organizatora

– To największe tego typu magiczne przedsięwzięcie prezentowane w ramach międzynarodowej trasy Bukowski World Magic Tour – informuje Monika Rokita, Marketing Manager Galerii Sanowa w Przemyślu – Dużym atutem tego magicznego wydarzenia jest niesamowita oprawa muzyczna, świetlna i multimedialna, bogata scenografia, piękne asystentki, wspaniałe kostiumy i przede wszystkim iluzje, które zachwyciły widzów w wielu krajach – zachęca. W trakcie spektaklu będzie można zobaczyć m.in. Lewitującą Różę, Stół tańczący Zorbę, Lewitację oraz Bajkową etiudę z przenikającymi obręczami oraz samemu stać się częścią widowiska – artysta będzie zachęcał publiczność do aktywnego udziału.  

Widowisko rozpocznie się o g. 14, w niedzielę 11 września. W tym dniu najmłodsi widzowie będą mogli odwiedzić szkołę magii, gdzie pod czujnym okiem prawdziwego iluzjonisty podszkolą się w rzucaniu magicznych zaklęć i czarów.

fot. Galeria Sanowa
Wystawa magii i czarów trwa od 5 do 11 września w Galerii Sanowa. To nie lada gratka dla wszystkich, chcących odkryć sekrety najbardziej tajemniczego zawodu na świecie.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy zwracasz uwagę na oznaczenia na opakowaniach?
  • Nie mam na to czasu
  • Nie, bo nie rozumiem znaczenia symboli
  • Staram się zrozumieć informacje z opakowania, ale nie zawsze wiem, co oznaczają
  • Zwracam uwagę na symbole i potrafię je odczytać
nr 08/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium