Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przeworsk, Przemyśl, Lubaczów, Jarosław
Iluzjonista Jędrzej Bukowski wystąpi w Galerii Sanowa
Lewitujący mnich, samokwitnące drzewko cytrusowe, komnata iluzji i niezliczona ilość magicznych rekwizytów, to tylko niektóre z zaczarowanych atrakcji przygotowanych przez Galerię Sanowa w ramach trwającej od 5 do 11 września wystawy magii i czarów. Zwieńczeniem tygodnia będzie wielkie magiczne widowisko z udziałem światowej sławy iluzjonisty – Jędrzeja Bukowskiego.
fot. materiały organizatora

– To największe tego typu magiczne przedsięwzięcie prezentowane w ramach międzynarodowej trasy Bukowski World Magic Tour – informuje Monika Rokita, Marketing Manager Galerii Sanowa w Przemyślu – Dużym atutem tego magicznego wydarzenia jest niesamowita oprawa muzyczna, świetlna i multimedialna, bogata scenografia, piękne asystentki, wspaniałe kostiumy i przede wszystkim iluzje, które zachwyciły widzów w wielu krajach – zachęca. W trakcie spektaklu będzie można zobaczyć m.in. Lewitującą Różę, Stół tańczący Zorbę, Lewitację oraz Bajkową etiudę z przenikającymi obręczami oraz samemu stać się częścią widowiska – artysta będzie zachęcał publiczność do aktywnego udziału.  

Widowisko rozpocznie się o g. 14, w niedzielę 11 września. W tym dniu najmłodsi widzowie będą mogli odwiedzić szkołę magii, gdzie pod czujnym okiem prawdziwego iluzjonisty podszkolą się w rzucaniu magicznych zaklęć i czarów.

fot. Galeria Sanowa
Wystawa magii i czarów trwa od 5 do 11 września w Galerii Sanowa. To nie lada gratka dla wszystkich, chcących odkryć sekrety najbardziej tajemniczego zawodu na świecie.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium