Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Lubaczów
Kiermasz „Między nami mamusiami”
Na bardzo ciekawy i praktyczny pomysł wpadły władze Lubaczowa. 27 sierpnia br. na targowisku „Mój Rynek” przy ulicy Handlowej odbędzie się I Kiermasz Rodzinny „Między nami mamusiami”.
fot. UM Lubaczów
Oficjalny plakat imprezy.

Impreza ta będzie swoistym targiem różności. Organizatorzy, czyli Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta w Lubaczowie tak zachęcają do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu: „Dziecko wyrosło już z ubranek, a w domu zalegają zabawki i akcesoria dziecięce? Nie wiesz co z nimi zrobić? Możesz nie tylko uporządkować swoje szafy, ale też zarobić”. Kiermasz pod hasłem „Między nami mamusiami” rozpocznie się w ostatnią sobotę wakacji, 27 sierpnia br. na targowisku „Mój Rynek” przy ul. Handlowej. Początek o g. 9.

Jak podkreślają organizatorzy, kiermasz jest wyjściem naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcą pozbyć się ubranek, zabawek czy innych akcesoriów, z których wyrosły ich dzieci lub po prostu ich już nie potrzebują oraz tych mam i ojców, którzy chcą kupić coś swojemu dziecku w okazyjnej cenie. Na kiermasz będzie można przynieść np.: wózki, nosidełka, spacerówki, zabawki, maty edukacyjne, buty, ubranka, książki, bajki i podręczniki, przybory szkolne, ubrania ciążowe i inne rzeczy.
Na najmłodszych, którzy przyjdą ze swoimi rodzicami czekać będzie szereg atrakcji, by wymienić choćby: kolorowe dmuchańce, liczne zabawy integracyjne, plastyczne i konkursy. Będzie malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, pokaz zumby i wiele innych atrakcji. Pojawi się Eliasz Dyrow – plastyk, który wszystkim chętnym dzieciom i ich rodzicom wykona portret. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat pierwszej w Lubaczowie imprezy tego typu  można dowiedzieć się w Biurze Promocji i Informacji UM w Lubaczowie (tel. 16 632-80-10, wew. 44). Zapraszamy!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium