Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Region, Jasło
Berlińscy policjanci z psami szukają zwłok 52-latki [ZDJĘCIA]
Wraca śledztwo w sprawie zabójstwa 52-letniej mieszkanki Jasła. Od wczoraj czterech berlińskich policjantów z psami wyspecjalizowanymi w szukaniu zwłok prowadzą akcję poszukiwawczą na nowych obszarach wytypowanych przez śledczych. Sprawa zabójstwa kobiety trwa od dwóch lat, do dziś nie odnaleziono jej ciała.
fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło

Okoliczności zabójstwa nieustannie bada wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Prokuratura Okręgowa w Krośnie. W sprawie napływają nowe informacje, na podstawie których wytypowano kolejne miejsca.

O pomoc zwrócono się do niemieckiej policji, której psy specjalizują się w poszukiwaniu zwłok pod wodą i na mokradłach. Policjanci z Berlina przeszukują rejony, których nie zdołano wcześniej sprawdzić.

Osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu lub spotkały się z Haliną Gorczycą krótko przed jej zaginięciem w dniu 5 sierpnia 2014 roku, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858-23-27, 17 858-24-09 lub każdą jednostką policji pod numerem 997. 

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium