Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 173/2018, Piątek 22 czerwca 2018 r., Pauliny i Flawiusza
Opublikowano
Region
Policjanci uderzyli w handlarzy dopalaczami [WIDEO, ZDJĘCIA]
6 zatrzymanych, zabezpieczone duże ilości substancji psychoaktywnych, w tym ponad 11 kg dopalaczy, marihuanę i krzewy konopi, zajęte 125 tys. złotych w gotówce i luksusowy samochód – to efekt akcji rzeszowskich policjantów skierowanej przeciwko handlarzom dopalaczami. To największa ilość dopalaczy zabezpieczonych w ostatnim czasie na Podkarpaciu!
fot. KWP Rzeszów
Jak podaje KWP: – Po kilkudziesięciu dniach żmudnej pracy operacyjnej kryminalni dysponowali materiałem umożliwiającym zatrzymanie podejrzewanych osób. W środę wczesnym rankiem, jednocześnie w Stalowej Woli, Nisku, Sokołowie Małopolskim i w gminie Jeżowe policjanci weszli do mieszkań podejrzewanych osób, zatrzymując pięcioro z nich. To: 40-letni mieszkaniec gminy Kamień, 21-latek z gminy Jeżowe, aktualnie mieszkającego w Stalowej Woli, 28-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego, 26-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta  mieszkający w Nisku. 6 podejrzewany o udział w procederze, 22-letni mężczyzna  mieszkający w gminie Jeżowe, w czwartek sam zgłosił się do komendy. Pomiędzy nimi istniała sieć powiązań, których centralną postacią był właśnie 21-latek. To on zaopatrywał pozostałe osoby w dopalacze, a oni jego np.  w marihuanę. 

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy umożliwił Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie przedstawienie zarzutów m.in. sprowadzenia przez zatrzymanych niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób.
fot. KWP Rzeszów
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium