Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 345/2016, Sobota 10 grudnia 2016 r., Julii i Daniela
Opublikowano
Przemyśl
Pirat drogowy na Słowackiego [WIDEO]
Internauci się zagotowali po obejrzeniu tego nagrania z ul. Słowackiego w Przemyślu. Wspólnie próbują ustalić, kto jest piratem z nagrania, by ukarała go policja. – Szukamy kierowcy z tego BMW. Policja już otrzymała wideo – piszą do nas.
– A teraz podliczmy: podwója ciągła, pod prąd, prędkość, wyprzedzanie na przejściu i na skrzyżowaniu, i brak mózgu... O czymś zapomniałem? – wymienia administrator fanpage.
18 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
a 31.183.243.231 29.07.2016

gówno mu zrobio to syn prokuratoraaaaa

user
roman 62.45.146.174 29.07.2016

wieśniak to nikt nic nie poradzi szkoda ze na drzewie sie nie zatrzymal takim to dozywotnio prawo jazdy zabierac w poblizu szkola przedszkole nie mowiac ze przejscie  kurwa ludzie troche wyobrazni

user
roman 62.45.146.174 29.07.2016
to prokurarura tez za bety co on kurwa nie tykalny jechac z nimi syna i starego dopierdolic i tyle co to dziki zachod do chuja
user
Łysy 185.25.123.130 29.07.2016

A widziałem tego debila w hurku dzisiaj 

user
sergiej 185.18.135.69 29.07.2016

Tak szybko jechał,że rejestracji nie było mu widać.

user
dym 185.18.133.74 29.07.2016

a to jest t.z.w    ,,KULA,,z Hurka kiedyś ludzi  pozabija a policja wie i nic z tym nie robi Ot i co

user
Spectre 46.169.17.15 29.07.2016

Nie ważne kim jest ,musi ponieść konsekwencje ,jak nie prawnie to bezprawnie. 

user
Andrzej 31.174.20.255 29.07.2016

Przepisy powinny się pozmieniać w sprawie kar na gorsze a do tego nie waznęcanie czy syn prokuratoraz czy kogo innego powinni takichej karać tak  że od razu innym by się odechciewa takiej jazdy oby go ukarano surowo 

user
Wideo 31.183.196.117 30.07.2016

W jaki sposób można obejrzeć ten filmik?

user
mn 31.183.211.17 13:08:23 30-07-2016

Musisz mieć konto na facebooku (autor niestety tylko tam udostępnił to nagranie)

user
tur 178.43.115.176 30.07.2016

 Hurecki miszcz.

user
BMW 7 80.55.111.100 31.07.2016

Ten nie chce się źle wyrazić niby kierowca dwa tygodnie temu udezył mnie w rękę swoim prawym lusterkiem gdy chciałem przejść przez drogę na kopcu pod przekaźnikiem wyskoczył w ułamek sekundy z za zakrętu od strony toru saneczkowego a za nim kolejny idiota ciemnym oplem astrą (na pewno pamiętasz ten moment jeśli to czytasz to lepiej zamień adres zamieszkania niszczysz opinie posiadaczy Bmw. Pamiętaj nie jesteś sam na drodze) 

user
aljbsjkbhsqbq 185.38.224.210 31.07.2016

tak jest gnojki w hurku mieszkaja.jezdza po ostrowie czesto 

user
beta 185.38.224.210 03.08.2016

Czepćie soe kurwa sb a nie kogoś z pasją

user
Spectre 31.1.66.0 18:44:19 05-08-2016

Niech cie kiedyś ktoś jebnie konkretnie autem ,zobaczymy jak to nazwiesz .

user
lord 83.31.187.226 14.08.2016

Policyjne ku... państwo!!! frajernia konfidenci!! a wam bedzie żal dupe sciskał i nic mu nie zrobią!!!!  kupcie sobie kamery kamerujcie wszystkich i na policje od razu wszystkich poebani ludzie poebany kraj poebane wszystko, nież żyja k.... i frajernia:D czas teraz poszaleć swoim bmw stujcie k.... i kamerujcie!!!!

user
xx 31.183.235.176 11:38:52 18-08-2016

do lord   -  po Twoim wpisie  dowiadujemy się  jakiś Ty biedny ,ograniczony kulturalnie i słownie marny człowieczek a raczej "coś"  z odrobiną "czegoś "w głowie zwanej mózgiem!!

user
Staś 31.128.8.203 21:02:48 14-09-2016

Sam se,, stuj,,  i kameruj swoją BETĘ. a drugi debil pisze coś o pasji. WTF? A co to za pasja? Zapieprz anie jak debil 15 letnią  BMW 2.5tds? Znaczki zbieraj... To jest pasja. 

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium