Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Jarosław
Ochrona i bezpieczeństwo na zawołanie
Coraz więcej przedsiębiorców i osób prywatnych korzysta z usług specjalistycznych firm zapewniających ochronę mienia i życia. Coraz częściej spotykamy na ogrodzeniach lub budynkach tabliczki informujące, że teren jest nadzorowany i pod stałą kontrolą. Zapytaliśmy Jakuba Rosteckiego i Krzysztofa Zabroniego, właścicieli firmy ochroniarskiej Neron, na czym polega taki system ochrony mienia i ludzi.
– Budynki i obszary objęte naszą opieką są wyposażone w systemy alarmowe i nadzorowane przez aparaturę wizyjną. Sygnał z tych urządzeń jest przekazywany bezpośrednio do stacji nadzorowania. W niej jest przetwarzany, a w przypadku naruszenia strefy ochronnej bądź alarmu natychmiast wyrusza patrol interwencyjny czuwający całą dobę. Nasi pracownicy są gotowi do wyjazdu o każdej porze. Również w niedziele i święta. Podobnie jest ze wsparciem technicznym. Zależy nam na tym, by aparatura była sprawna, a pracownicy ochrony gotowi do natychmiastowej interwencji – wyjaśniają właściciele Nerona.

Firma zajmuje się ochroną i montażem oraz nadzorowaniem pracy systemów alarmowych i wizyjnych. Zajmuje się także ochroną imprez masowych oraz osób, w tym także tych o szczególnym statusie z racji pełnionych funkcji lub popularności.

Doświadczeni pracownicy

– Mamy zespół dobrze przygotowanych, doświadczonych i sprawdzonych pracowników,  gotowych natychmiast podejmować działania. Dodatkowo każdy z nich jest przygotowany do udzielania pomocy przedmedycznej – zapewniają właściciele. – Drugim równie ważnym elementem jest zabezpieczenie techniczne. Nowoczesne systemy i rozbudowana stacja nadzorowania zapewniają stały nadzór nad chronionym terenem z szybkim reagowaniem w przypadku alarmu lub problemów technicznych. O system dbają technicy. Nad bezpieczeństwem czuwają pracownicy ochrony. Firma posiada potrzebne w tego rodzaju działalności zezwolenia i koncesje – zapewniają.

Ochrona osób i mienia

Firma ochroniarska Neron zajmuje się ochroną mienia oraz osób z zapewnieniem im bezpieczeństwa w regionie. Można ją spotkać przy zabezpieczaniu imprez. Wtedy pracownicy ochrony czuwają nad spokojnym przebiegiem wydarzeń, w których bierze udział większa liczba ludzi.

– Nie narzekamy na brak klientów. Mamy sporo zleceń. Coraz więcej osób wychodzi z założenia, że taka forma zadbania o swoje bezpieczeństwo i majątek się sprawdza. Chcą pewności, że ktoś czuwa nad nimi. My taką dajemy – zapewniają właściciele.

Agencja Ochrony Neron ma swoją siedzibę w Jarosławiu przy ul. Traugutta 13, w budynku Galerii Pruchnickiej. Zajmuje się ochroną osób i mienia, systemami monitoringu, ochroną fizyczną imprez masowych oraz montażem systemów antywłamaniowych, domofonowych i wideofonowych. Swoim działaniem obejmuje cały region. Telefon do siedziby firmy: 16 621 43 13.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
j 176.110.147.44 22.07.2016

Tak straż miejska do cywila


a ochrona miasta do profesjonalnej firmy


będzie taniej i fachowo

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium