Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Jarosław
Agresywna kobieta atakowała przypadkowych przechodniów
Wyrywała telefony, szarpała, a nawet groziła pozbawieniem życia. 24-latka, która terroryzowała przechodniów na ulicach Jarosławia, została zatrzymana kilka dni temu.
fot. KPP Jarosław
24-latka, która na początku lipca br. terroryzowała przechodniów na ulicach miasta, kilka dni temu została zatrzymana przez jarosławską policję .

24-letnia agresorka została przesłuchana przez jarosławskich policjantów i usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia i dokonania kradzieży rozbójniczej. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. Z informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu wynika, że pierwszy raz zaatakowała na początku lipca br. na ulicy 3 Maja w Jarosławiu. Dopadła przypadkową kobietę, zaczęła ją szarpać, w końcu kopać. Pozbawiła ją telefonu komórkowego, który podczas szarpaniny wypadł z torebki. Na koniec 24-latka zagroziła jeszcze pokrzywdzonej pozbawieniem życia i użyciem przemocy. Przywłaszczoną zdobycz odebrał agresorce znajomy zaatakowanej kobiety. Kolejną ofiarą zatrzymanej przez policję padła nastolatka przechodząca około g. 21 tunelem dworca PKP. Działo się to 4 dni po pierwszej napaści. Agresywna 24-latka wyrwała jej komórkę i rzuciła nią o posadzkę. Pokrzywdzona straty wyceniła na 1500 zł.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium