Życie Podkarpackie nr 13/2017 Życie Podkarpackie nr 13/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 89/2017, Czwartek 30 marca 2017 r., Amelii i Jana
Opublikowano
Przemyśl
Ustalono tożsamość mężczyzny! Rozpoznali go rodzice
Dwukrotnie już pisaliśmy o młodym mężczyźnie, którego zdezorientowanego napotkali policjanci w Starej Birczy pod koniec czerwca. Poszukiwano jego rodziny lub znajomych. Na szczęście historia zakończyła się szczęśliwie.
fot. KMP Przemyśl

Mężczyzna niczego nie pamiętał, nie wiedział, gdzie mieszka ani jak się nazywa. Mimo szeroko zakrojonych działań policji przez ponad 2 tygodnie nie udało się natrafić na odpowiedni trop. Również media, w tym Życie Podkarpacie, włączyły się w poszukiwaniapublikując zdjęcie mężczyzny.

W ten weekend do przemyskiej komendy zgłosiło się małżeństwo z województwa pomorskiego. Twierdzili, że na zdjęciach publikowanych w mediach rozpoznali swoje dziecko. Szczęśliwie okazało się, że młody człowiek to faktycznie ich syn.

Ma on 25 lat i jest mieszkańcem powiatu wejherowskiego. Wyjechał z rodzinnego miasta w poszukiwaniu pracy ponad rok temu. Rodzice ostatni kontakt z synem mieli przed ok. 6 miesiącami. 

25-latek ze względu na stan zdrowia pozostaje pod obserwacją lekarzy. Policjanci sprawdzają, czy nie stał się ofiarą przestępstwa.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 13/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium