Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Region, Nowosielec
Uciekając z miejsca wypadku, wjechał do rowu
Wczoraj, 22 lutego, po godz. 15 poinformowano policję o audi leżącym w rowie. Pojazd ten kilka minut wcześniej spowodował kolizję, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

W  niedzielne popołudnie patrol ruchu drogowego dostał informację, że w rowie leży samochód – audi. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierowcę, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. W pojeździe policjanci znaleźli butelki z alkoholem. 31-letni kierowca nie odniósł żadnych obrażeń, twierdził natomiast, że wjechał do rowu, bo zasłabł i odmówił badania alkomatem. 

Gdy policjanci ustalali przebieg zdarzenia, dyżurny poinformował ich, że to samo audi przed chwilą uczestniczyło w kolizji drogowej w pobliskiej miejscowości, gdzie ten sam kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem. 31-latek zatrzymał się na chwilę, ale czym prędzej ruszył, uciekając w kierunku Nowosielca, gdzie wylądował w rowie. 

Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie pobrano krew do badań. Jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny zostały zatrzymane, a sam mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
qert 83.6.160.216 23.02.2015

Areszt zapełniony czy co?

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium