Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2016, Niedziela 11 grudnia 2016 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Przemyśl
SANówa rusza już w ten weekend!
Miejsce, o jakim mówiło się od dawana, że powinno powstać: zagospodarowany brzeg Sanu, orzeźwiające napoje, nienachalna muzyka, stylowo i wakacyjnie... Zobaczcie sami.
fot. Zbiory baru SANówa
Projekt: Joanna Pichur
– Rozpoczynamy zupełnie nową formę rozrywki w naszym mieście! Wakacje w Przemyślu? Dołącz do nas i bawmy się razem przy doskonałym piwie, regionalnej kawie, kolorowych lemoniadach, gorącym grillu, koncertach i imprezach z DJ-em – zapowiadają organizatorzy zamieszania.

SANówa startuje już w ten weekend!
fot. Zbiory baru SANówa
Będzie np. tak!
26 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ówa 31.183.211.17 08.07.2016

Super|!|!|

user
sabi90 185.38.224.210 08.07.2016

wreszciee!!!!!:D jupi

user
dd 95.49.232.43 08.07.2016

aż wyleje san i bedzie spokoj

user
bla bla 155.133.92.50 08.07.2016

do pierwszej powodzi :D

user
R.D.P. 94.40.75.10 08.07.2016

Ale może z tym grylem, to raczej dajcie se siana, gdyż te szczątki BESTIALSKO pomordowanych zwierząt wespół z materiałem opałowym tworzą qrevsko szkodliwe, toksyczne, rakotwórcze słowem bardzo nieprzyjemne opary, które czuć w obrębie conajmniej półtora kilometra i po których człowiekowi jest niedobrze i chce się normalnie rzygać.

user
:) 31.183.205.137 15:47:21 09-07-2016

w takim razie proszę się wyprawadzić, pozdrawiam

user
john 94.254.225.88 17:20:30 09-07-2016

Ą może autobusy z miasta też wyżócić

user
R.D.P. 94.40.75.10 21:46:38 10-07-2016

?!?!?!?!?

user
Dawno 89.74.191.143 09.07.2016

Nowa forma rozrywki. 

user
wert 31.174.111.132 09.07.2016

Ale nie powstanie tak jak np Auqapark , który juś powstaje 15 lat i na razie co zacznie powstawać to na ryj leci . 

user
jhgf 31.174.111.132 09.07.2016

ak donosi nasz wysłannik na szczyt NATO, drugiego dnia imprezy doszło do zawarcia ważnego porozumienia pomiędzy Polską i naszymi wschodnimi sąsiadami. Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz podpisał dokument o dostawie broni na Ukrainę.

Informację potwierdza również Informacyjna Agencja Radiowa. Szczegóły zawartej w sobotę umowy nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że dokument w sprawie porozumienia Polski z Ukrainą dotyczy wzajemnych dostaw uzbrojenia, techniki wojskowej, a także świadczenia usług o charakterze wojskowo-technicznym.

user
amozik 31.183.211.161 18:59:43 03-08-2016

nieźle!!!!!

user
hgfd 31.174.111.132 09.07.2016
3 коментарівСортувати: НайновішіChristina Kepych · ЛКАзвичайно режисери в Москві
що закликали голосом Жіріновського
забрати до Польщі клапоть України
але як в Україні так і в Польщі 
потужні москвофільські кулка
яким ідентиферентна Україна
ПодобаєтьсяВідповідь2 годYosip Savruk · Gjimnazi "Sami Frashëri"Цитати активіста-антиукраїніста, сенатора від партії ПіС, історика Яна Жарини:
"Український народ не здатний до самоусвідомлення без допомоги поляків",
"Без Львова, міста,яке завжди було вірне Польщі, немає польського народу!".

На Сході - "русскій мір", на Заході - "польський". "Si vis pacem para bellum"?
ПодобаєтьсяВідповідь5 годMikhail Vladyka · ЛНУ ім. Івана ФранкаНе оправдуючи братовбивчі події минулого, треба все ж таке відзначити - ХТО ЗАПОЧАТКУВАВ, ХТО МСТИВСЯ І МСТИТЬСЯ НИНІ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, ЧИЇМИ РУКАМИ? Полякам нагадаю недалеке минуле - ПАЦИФІКАЦІЯ! То було в 30-х роках минулого століття. А започаткували ті, які вкрали історію українцям: "Украінского язика нєт, нєбило и нє будєт"! Хто на Волині спровокував? ЗУБОЖІЛІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З МАЗУРЩИНИ І ГЛИБИНКИ ПОЛЬЩІ.ХТО на Донбасі став "ополченцем"? НАСЄЛЄНІЄ ЗУБОЖІЛИХ МОСКОВИТІВ!
АЛЕ ТРЕБА ВИЙТИ З ЦЬОГО. СТАТИ МУДРІШИМИ. ПОЛЯК і УКРАЇНЕЦЬ є дуже наближеними слов"янськими націями, і по-мові, і по-релігії, і по-культурі, і по-історії, і по-крові. Не до в порінянні з ОРДОЮ!
ПодобаєтьсяВідповідь110 годАлександр ЛукашевичНе до в порінянні з ОРДОЮ-шовинизм на марше...ПодобаєтьсяВідповідь7 годFacebook Comments Plugin
user
adler 5.172.234.44 10.07.2016

Jak się kreci lody w Przemyslu? Projekt Joanna Pichur-Absolwentka Architektury .tatuś okna .corka Cuda Wianki i interes się kreci.

user
kjhgf 31.174.111.132 16:22:09 10-07-2016

Niestety 5 reklamacji bez skutku , dobiega czas końca reklamacji , Nie polecam .

user
asdf 31.174.111.132 10.07.2016
Manifestacja Sumienia Ofiar ukraińskiego ludobójstwa pod Sejmem 7 Lipca. całość.

https://www.youtube.com/watch?v=nHja3Omm9BA
user
4576 31.174.111.132 10.07.2016

Krótko mówiąc kolejna hlejnia piwa

user
olek 87.113.52.246 13.07.2016

Każdy pomysł który sprzyja popularności i atrakcyjności miasta jest na wagę złota . Popieramy

aga
aga 87.113.52.246 13.07.2016

Każdy dobry pomysł na wagę złota

user
spoko spoko 91.240.223.12 02.08.2016

Fajny pomysł i trzeba chwalić wszystkie pomysły, które choć trochę ożywiają miasto. Czy wypali to nie wiem, bo przecież tuż obok zupełnie legalnie duża część młodych Przemyślan spożywa alkohole nad samą rzeką. Czy uda się ich zachęcić do przyjścia na SANówe, gdzie przecież będą musieli wydać więcej pieniędzy?? 

user
kkkiiikoook 37.248.152.234 22:35:07 02-08-2016

jeśli będzie droższe m.in. piwo niż w sklepie to bez sensu taka "Sanówa" bo w sanowie  wlasnie chodzi o to zeby napić sie bez "marży" i w doborowym towarzystwie ;)

user
Esiu 81.135.85.141 03.08.2016

Pytanie co bedzie jak Solina bedzie musiala poscic wpdy do sanu tyle ze waly ledwo rady beda dawac jak to nie raz to co wtedy ?

user
ucucucuc 185.18.133.105 03.08.2016

wszystko ok tylko to nie dla wszystkich bedzie bo nie zapominajcie ze mamy 2 zydowskie kluby i bedzie ciekawie jak pochleja waszego pysznego piwka :] bedzie zabawa heheheh

user
zniesmaczony 31.183.200.153 04.08.2016

ciekawi mnie który bar położył łapska na tum  projekcie czy powstanie nowy czy dalej chorągiewki banderowskie będa się kręciły  z resztą tam nie ma miejsca na coś takiego brzeg jest za krótki... a lody jak kręcili tak kręca dalej nie tylko tam.. 

user