Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 342/2016, Środa 7 grudnia 2016 r., Marcina i Ambrożego
Opublikowano
Przemyśl
6195 zł nagrody za wskazanie sprawcy pobicia psa!
Na facebookowej stronie Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” na bieżąco publikowane są informacje o stanie zdrowia brutalnie pobitego psa, znalezionego w Maćkowicach. Sprawca, który dopuścił się tego aktu przemocy, wciąż pozostaje nieznany. Kolejna osoba wyznacza nagrodę za wskazanie winnego.
fot. Lecznica ADA
„Oczko” już w nieco lepszej formie.
W poniedziałek, 20 czerwca br. badano wzrok czworonoga. Pojawiła się nadzieja, że będzie widział na jedno oko – rozpoznaje kształty i kontury. Z drugim jest dużo gorzej. Wyniki badań zwierzęcia wróciły do normy, lepiej chodzi, ma apetyt. Nie zmienia to faktu, iż osoba, która zafundowała psu ogrom cierpienia, winna być przykładnie ukarana. Niestety, wciąż nie wiadomo, kim jest.

Internauci z całej Polski pytają: „Jak to możliwe?”

Zbulwersowani są również nasi Czytelnicy. Ten, kto przyczyni się do ujęcia sprawcy skatowania „Oczka”, może liczyć po pierwsze na pełną anonimowość, po drugie na gratyfikację finansową w kwocie 2 tys. zł. Takie zapewnienie składa w imieniu jednego z Czytelników nasza redakcja. Z kolei na Facebooku pojawiła się informacja o gwarantowanej nagrodzie 1450 zł, czyli w sumie za wskazanie winowajcy można otrzymać 3450 zł. Czy argument ten przekona osoby, które dotąd z jakichś powodów milczą, biernie przyglądając się cierpieniu niewinnego zwierzęcia?

AKTUALIZACJA! 6195 zł nagrody!

Organizatorzy akcji W imie Oczka zebrali już 4195 zł na nagrodę!

Czyli łącznie deklarowana kwota od naszego Czytelnika 2 tys. zł i 4195 zł dają 6195 zł nagrody za wskazanie sprawcy pobicia psiaka.

12 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Morrissey 94.40.75.11 23.06.2016

Sami też jesteście sprawcami, bo zapewne regularnie finasujecie rzeźnię i opłacacie morderców w postaci kupowania i wpierdalania szczątków bestialsko pomordowanych zwierząt

 

YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO

 

YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ

 

YOUTUBE.COM - GDYBY SERYJNI ZABÓJCY STOSOWALI WYMÓWKI MIĘSOŻERCÓW

 


 

user
Tomtem 81.219.28.254 13:11:19 26-06-2016
A Pan Jezusik to rybek nie jadł? Rybki też zwierzęta, też czują.  Pierdolenie kota w bambus! Mordowanie bestialskie przy którym ktoś czuję (o zgrozo!) satysfakcję to nie jest porównywalne do zabijania rzeźnego! Ty padalcu na pewno ani razu w życiu nie  wsparłaś żadnej akcji charytatywnej pomagającej zwierzętom tylko pieprzysz jaki czy jaka wege-srege Druga sprawa, człowiek ma różne rodzaje zębów, siekacze, kły, trzonowce, każde mają swoje przeznaczenie, więc coś z mięsem musimy mieć powiązane. Także jeżeli tak Ci przeszkadza, że ludzie jedzą mięso i są do tego stworzeni w pewnym stopniu, to powyrywaj sobie kły bo po co ci one do KIEŁKÓW!!!!???!!!! BEZ POZDROWIEŃ.
user
YAMARADŻA 94.40.75.11 23.06.2016

''TEN, KTO DAJE POZWOLENIE

TEN, KTO ZABIJA ZWIERZĘ

TEN, KTO SPRZEDAJE MIĘSO ZABITEGO ZWIERZĘCIA

TEN, KTO GOTUJE TO MIĘSO

TEN, KTO ROZPROWADZA TEGO RODZAJU POKARM, I WKOŃCU

TEN KTO SPOŻYWA TAKIE GOTOWANE ZWIERZĘ

WSZYSCY Z NICH SĄ MORDERCAMI

I WSZYSCY PODLEGAJĄ UKARANIU PRZEZ PRAWA NATURY''

 

                                         Srimad Bhagavatam 01.07.37. Zn.

user
B 212.191.80.145 23:40:15 24-06-2016

Serio? 
Jedzenie mięsa nie ma nic (!) absoutnie nic do tego, że ktoś w ten sposób traktuje zwierze. To, że jesteś wegetarianką czy weganką nie daje Ci prawa do tego, żeby wysuwać takie oskarżenie. Jedzenie mięsa nie polega na tym, że ktoś lubi jak zwierzęta są zabijane... A dodawanie dwóch komentarzy pod innym nikiem jest śmieszne.

user
Sanbi 81.219.28.254 13:05:18 26-06-2016

Brawo! Zostałeś wybrany do odbioru nagrody którą jest 300kg wieprzek! Do nagrody dorzucamy snopek słomy + worek ziemniaków! Mamy nadzieję, że nowemu przyjacielowi będzie się wygodnie żyło w twoim mieszkanku ;)) 


Porównywanie piernika do wiatraka. 

user
Nonsens 73.247.33.151 25.06.2016

Morrisey /yamaradza może mięsa nie jesz ale zapewne chodzisz w skórzanych butach...... a może masz portfel że skory? Albo skórzana torebke? Ehhh.... 

user
ada 89.72.101.181 25.06.2016

Co za zwyrodnialec to zrobi ....ludzka bestia ....

user
Teresa Pollacca 79.187.148.218 26.06.2016

to sa zarty tutaj co piszecie to jest wlasnie bezdusznosc I hamstwo!!  ten kto to zrobil to BESTIA w ludzkiej skorze!! MORDERCA obdarty ze wszystkiego bez uczucia i serca,zycze temu BANDYCIE zeby w zyciu zaznal wszystkiego co najgorsze zeby zdychal w najgorszych meczarniach! I jak chce BIC to l rownemu sobie a nie malego pieska idiota chory uposledzony psychicznie!!  jest taki odwazny a teraz sie ukrywa szmaciarz! A lecznica ""ADA" dziekuje za wielka pomoc dla tego piesia,dzieki calemu zespolowi

user
Piotr Dcz 94.231.12.203 26.06.2016

Dorzucamy 100 zł. Proszę napisać na jakie konto mogę przesłać!!??

rmi44hw
rmi44hw 87.116.254.23 26.06.2016
Kto i co je? Co to ma do rzeczy jeśli chodzi o nieludzkie wynaturzenie? To nie miejsce na opluwanie ludzi którzy spożywają mięso. Niechaj każdy żyje jak chce  i je to, co chce. Skurwysyństwo wobec zwierząt nie zna granic i to trzeba piętnować, karać bezwzględnie! Dziś bezbronny psiak, a jutro człowiek. Bestia nie będzie się pytać jakie menu sobie uskuteczniamy.
user
kocur 77.88.182.135 29.06.2016

a prezydent naszego miasta wyraza checi pomocy ???

user
Ania 109.173.149.112 08.07.2016

Jakoś ci pobożni z Podkarpacia mają najwięcej pobić zwierząt

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę