Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Jarosław
Zamontowali nowe lustra i ukwiecili miasto
Jarosławianie zauważyli z pewnością pozytywne zmiany na ulicach swojego miasta. Użytkownicy czterech kółek cieszą się z udogodnień w postaci luster drogowych. Piesi doceniają wielobarwne rabatki i ukwiecone donice w newralgicznych częściach Jarosławia.
fot. UM Jarosław
Nowe lustra mają zapewnić poprawę bezpieczeństwa na ulicach miasta.
Nowe lustra mają zapewnić poprawę bezpieczeństwa przy wyjeździe z klasztornego parkingu przy ulicy ks. J. Makary oraz z tejże ulicy w Jana Pawła II, a także na ul. Chmielnej oraz Chrobrego (przy wyjeździe do ul. Siemieńskiego). Są efektem starań samych mieszkańców, którzy poprosili o nie podczas spotkań z włodarzem miasta.
fot. UM Jarosław
Sezonowe kwiaty pojawiły się m.in. w wiszących kwietnikach.

Z kolei cieszące oko kwiaty w centrum są efektem ostatniego etapu prac w pasie ulicy Grunwaldzkiej, rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku przez firmę Usługi Komunalne i Roboty Drogowe Tomasz Taranowicz. Sezonowe kwiaty pojawiły się w stojących donicach i wiszących kwietnikach oraz na rabatkach. Nasadzono też nowe drzewa i ozdobne krzewy. Oprócz tego ukwiecone zostały również ulica Grodzka, teren wokół ratusza i Brama Krakowska. Prace związane z miejską zielenią w tej części miasta prowadziło PGKiM.

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
śmiech 46.113.128.225 15.06.2016
a poza tym, syf kiła i mogiła...
user
Jarosławianka 88.220.120.205 16.06.2016

Centrum spoko a chodnik na Bandurskiego od lat w opłakanym stanie,czyżby to już nie nalezało do Jarosławia

user
Maria 31.128.9.6 22.06.2016

Wielki sukces obecnej władzy!!!!!  Wszystkie gazety piszą o nowatorskim pomyśle na upiększenie miasta Jarosławia !!! Zamontowano kilka luster i ustawiono kwietniki w centrum . Naprawdę oszałamiające pomysły na rozwój miasta !!! . Burmistrz spełnia wszystkie obietnice z kampanii wyborczej .Tak trzymać panie burmistrzu, a druga kadencja wygrana jak nic!!! Dziękujemy  panu za ogromnie ciężką pracę włożona w to przedsięwzięcie!!!nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium