Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Przemyśl
Zapłacimy więcej za wodę, mniej za ogrzewanie
Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Małgorzata Ossowska podczas konferencji prasowej w przemyskim magistracie poinformowała o planowej przez spółkę podwyżce cen za wodę i ścieki. Zastępca prezydenta miasta Grzegorz Hayder natomiast o planowanej obniżce cen za centralne ogrzewanie. Czy bilans dla mieszkańców miasta wyjdzie na zero, czas pokaże.
fot. Mariusz Godos
Podczas konferencji prasowej władze miasta (z lewej zastępca prezydenta Janusz Hamryszczak, w środku Grzegorz Hayder) i prezes PWiK sp. z o.o. Małgorzata Ossowska (z prawej) przedstawili dwie informacje. Jedną złą, dwie dobre.

Grzegorz Hayder, któremu towarzyszył drugi zastępca prezydenta miasta Janusz Hamryszczak oraz wspomniana prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Małgorzata Ossowska, zaczął odtego, że ma do przekazania dwie informacje: dobrą i złą. – Od 1 lipca podwyższone zostaną opłaty za wodę i ścieki, a nowa taryfa wejdzie w życie na wniosek PWiK-u. Stawka średnio za osobę wzrośnie o 1,60 złotych miesięcznie – powiedział, po czym oddał głos prezes M. Ossowskiej (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
21 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
yutr 31.175.109.55 07.06.2016

Nie wyjdzie na zero bo mpcem grzeje się może ze 30 procent Przemyślaków .

user
Catwoman 185.18.134.24 07.06.2016
Hayder i Hamryszczak 'zaorali' mieszkańców miasta.
Nie znają litości!
user
kasander 31.183.243.114 07.06.2016

Co znaczy wzrośnie od lipca? A gdzie konsultacje, gdzie uzasadnienie ekonomiczne?

Co to jest cena za ogrzewanie?

Energia elektryczna lub gazowa plus płace. Będą obniżać pensje dyrektorom?

user
hirek 178.43.125.18 07.06.2016

PWiK musi zrobic sobie podwyzki  dlatego zaplacimy wiecej  za wode

user
sc 46.186.15.180 08.06.2016

banda

user
przemyslak 94.254.179.13 08.06.2016

No tak. Pań Ryszard rośnie w siłę

user
Kocur 185.18.134.24 15:49:45 11-06-2016

2 lata więzienia w zawieszeniu na 5


Teraz wraca do gry.

user
N 77.114.4.248 08.06.2016
Nareszcie dobiorą się do doopy abstynentom .
user
WODNIK 155.133.8.206 09.06.2016

Jak  zwykle  zakręcone !!!!!!


Nie prościej podać ile  zł. będzie kosztować  "kubik" wody,  itd.


Czy bilans dla mieszkańców miasta wyjdzie na zero,  to tak jakby w piosence kabaretowj.

user
Janek 178.43.94.70 09.06.2016

Beda wybory i nie wybierac ich wiecej.

user
kolega Ryśka 83.15.191.244 09.06.2016

No ja nie mam ciepła MPECu wiec mi bilans nie wyjdzie na "zero".

A może zbilansować PWik by darmozjad Ryszard L. przestal brać kasę z Pewiku za długi jakie ma u Roberta. Robert ! Masz być gospodarzem naszego miasta i reprezentować mieszkańców a nie tylko prywata. Zacznij regulować swoje długi z własnej  kieszeni a nie naszych podnosząc cenę wody. Teraz już wiem po co ten "wybieg" z usunięciem starego zarządu Pewiku on jak pamiętam nie zmieniał ceny wody za swojej kadencji.

user
Kocur 185.18.134.24 21:07:51 10-06-2016

Ryszard Lewandowski!


Ha! HA! HA! HA! HA!


CHA! CHA! CHA! 


Wyszedł już z więzienia!

user
obserwator 83.15.191.244 09.06.2016
Pani Ossowska kłamie w każdym słowie.
Wprowadziła projektowanie, lojalki dla pracowników, ciekawe ile to przyniosło dochodu lub oszczędności firmie - chyba straty skora tak wysoka podwyższka cen wody od kilku lat. Fatalne zarządzanie skoro na stworzone stanowisko Główny Specjalista do Spraw Technicznych powołuje się Ryszarda Lewandowskiego. Znamy jego dokonania i jego umiejętności. mierny piłkarz, matura dopiero jak był wiceprezydentem, wyrok, Robert go wsadził do pewiku gdzie w dziale inwestycji jedno pismo nie wyszło spod jego ręki i teraz znów wypływa.  Obierając stanowisko miały być oszczędności - teraz prymitywnie szuka ich w naszych kieszeniach. 
user
Jaroslaw 83.31.71.158 10.06.2016

I dalej najdrozsza woda w Polsce to w Przymyslu. Beda wybory samorzadowe to wybierajmy ludzi wlasciwych.

user
koki 83.31.236.124 10.06.2016

Kim jest "Krzeak"to wszyscy wiedza.Swiadczy to o tej zas...nej władzy.A czy urainiec zapłacił za Domek Ogrodnika?Prawdopodobie to rodzina prezydenta.Czy to prawda?

user
Ergos 83.31.71.158 10.06.2016
Ludzie nie glosujcie na tych ktorzy ciagle podwyzszaja oplaty za wode. 
user
Enterol 178.43.124.168 13.06.2016

Nie wybierac do rzadzenia tych ktorzy tylko podwyzszaja oplaty za wode i scieki, jakby nie potrafili znalezc w inny sposob pieniedzy a tylko wyciagac od ludzi. 

user
pieto 79.188.221.154 14.06.2016

Czy te podwyżki za wodę i ścieki mają uratować program 500+ ,  bo całkowicie Pani Prezes nie uzasadniła tych podwyżek żadnym przekonującym i konkretnym choćby jednym argumentem !!!

user
Ergo 95.49.126.96 15.06.2016

Znowu podwyzszaja oplate za wode. 

user
Jantar 83.24.67.244 17:29:00 28-06-2016

Docenimy przy nastepnych wyborach samorzadowych.

user
js 83.15.191.210 09.08.2016

i

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę