Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 116/2018, Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Marii i Marcelego
Opublikowano
Region, Łańcut, Rogóżno
Pijany włamywacz złapany na gorącym uczynku
Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy usiłował wedrzeć się do domu małżeństwa z Rogóżna, a następnie włamał się do ich samochodu. Został ujęty przez właściciela pojazdu i przekazany w ręce policji.
Do ujęcia obywatelskiego doszło w nocy z 25 na 26 maja br. w Rogóżnie.
Do wydarzeń doszło w noc poprzedzającą Święto Bożego Ciała. Nad ranem mieszkańców jednego z domów w Rogóżnie obudził hałas. Dobiegał z zewnątrz budynku – jak się później okazało  generowały go narzędzia ogrodnicze, przy pomocy których 27-letni mieszkaniec Łańcuta próbował włamać się do budynku. Hałasy nie ustawały, więc gospodarze postanowili sprawdzić co się dzieje. Ku swemu zdziwieniu na zewnątrz, a właściwie we wnętrzu należącego do nich samochodu,
zastali nieznanego mężczyznę. Właściciel pojazdu wyciągnął go na zewnątrz i trzymał, a w tym czasie jego żona wezwała policję. 

Mężczyzna został przewieziony przez policjantów do komendy w Łańcucie, gdzie zbadali go na urządzeniu kontrolno-pomiarowym, które wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze postawili mu zarzuty usiłowania włamania.  

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium