Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Jarosław
Uwaga kierowcy! Jutro i w niedzielę utrudnienia w ruchu
W związku z planowaną w dniu jutrzejszym, 26 bm., procesją Bożego Ciała na niektórych jarosławskich ulicach wystąpią utrudniania w ruchu. Kierowcy będą musieli się uzbroić w cierpliwość.
fot. archiwum ŻP
Na niektórych jarosławskich ulicach wystąpią jutro utrudniania w ruchu.

Utrudniania przewidywane są w godzinach 11.15 – 13.30. Właśnie wtedy ulicami miasta przemaszeruje procesja wiernych. Wyruszą z Kolegiaty Bożego Ciała, a następnie przejdą placem Piotra Skargi i ulicami ks. Fili, Spytka, Rynkiem, Sobieskiego, Przemyską i 3 Maja. Tu, na terenie parafii pw. Chrystusa Króla, kończy się trasa przemarszu. Kierowcy będą się musieli liczyć z czasowym zamknięciem poszczególnych ulic i zdać na wskazówki strażników miejskich i policjantów. Dodatkowo w dniach 25 maja (g. 18 – 22) i  26 maja (g.  8 – 22) obowiązywał będzie zakaz poruszania się pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Warto również zapamiętać, że  29 maja, w niedzielę, lepiej zostawić w domu samochód, jeśli  będziemy mieli w planach dostać się do Rynku . Z okazji organizowanego tam miejskiego Dnia Dziecka od wczesnych godzin porannych do wieczora będzie on zupełnie wyłączony z ruchu samochodowego. Zakazy wjazdu na Stare Miasto pojawią się przed ul. Michalovską i Kasztelańską oraz przy wyjeździe z Opolskiej.


0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium