Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Trwają zapisy na letnie półkolonie i zajęcia dodatkowe w MDK
W Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu można już zapisywać dzieci i młodzież na półkolonie letnie oraz zajęcia pozalekcyjne, które odbywać się będą w roku szkolnym 2016/2017. Rekrutacja uzupełniająca na te drugie potrwa do 25 sierpnia.
fot. MDK Przemyśl
Jedną z atrakcji półkolonii będą wyjazdy na jarosławski basen.

W przemyskim MDK w kolejnym roku szkolnym można będzie rozwijać swoje pasje: plastyczne, taneczne, muzyczne, językowe, komputerowe, teatralne i sportowe. Oferta przyszłorocznych zajęć, skierowana do dzieci w wieku od 4 lat, jest bardzo szeroka. Szczegółowy wykaz zajęć można znaleźć na stronie placówki www.mdkprzemysl.pl. Wszystkie odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. By dokonać rezerwacji miejsca, należy wypełnić specjalny formularz i złożyć go w sekretariacie MDK lub drogą elektroniczną, przez profil zaufany ePUAP. 

Co na wakacje?

Oprócz tego w MDK ruszyły też zapisy na letnie półkolonie.  – Podobnie jak w latach ubiegłych oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 lat. Planujemy dwa turnusy, w ramach których odbywać się będą zajęcia na miejscu, w placówce, oraz na świeżym powietrzu. W planach mamy: wyjazdy na basen, wycieczki, zajęcia rekreacyjno-sportowe – wyjaśnia dyrektor MDK Stanisław Karszyń. Codzienna opieka nad dziećmi planowana jest w godzinach 7.30 – 15.30. Pierwszy turnus potrwa od 27 czerwca do 1 lipca, a drugi od 4 do 8 lipca. Koszt tygodniowej półkolonii to 90 zł. Pieniądze te posłużą do pokrycia dodatkowych wydatków na: bilety, wejściówki i potrzebne  materiały. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie placówki.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium