Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2017, Niedziela 22 października 2017 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Przemyśl, Kuńkowce
Castle Party w Wiosce Fantasy
Już w najbliższy piątek (27 bm.) Wioska Fantasy w Kuńkowcach stanie się areną Castle Party – imprezy plenerowej w rytmach muzyki elektronicznej wzbogaconej o dźwięk żywych instrumentów! Nie może was tam zabraknąć!
fot. materiały organizatora
Castle Party rozpocznie się o g. 19 i potrwa do północy.  Zamczysko w zainscenizowanym średniowiecznym grodzie w Kuńkowcach rozbrzmi muzyką elektroniczną i klubową serwowaną przez najlepszych didżejów w tej części Polski z rezydentami kultowych, nieistniejących już przemyskich klubów Forteca i Tunel na czele. Wieczór uatrakcyjnią wokalno-instrumentalne popisy i improwizacje. Na saksofonie zagra Władysław Wiater, na banjo – Tommy Wozniak, a  wstawki wokalne zaprezentuje Paulina Błachut. 

– Castle Party to kontynuacja imprez San Night pod mostem w Przemyślu i Roof Party na tarasie Muzeum – wyjaśnia Rafał "Bleiz" Błachut, didżej i pomysłodawca cyklu imprez, organizowanych przez stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl. – Chcemy popularyzować dobrą, ambitną muzykę klubową, a przy okazji poszerzać ofertę kulturalną miasta. Chcemy też promować w ten sposób już istniejące, jak i nowo powstające miejsca, atrakcyjne zarówno dla turystów, jak i mieszkańców Przemyśla. Dlatego kolejna impreza prawdopodobnie już na początku wakacji, na piasku i nowej plaży pod Przemyślem – zapowiada R. Błachut.

Samochody zostawcie w garażu!


Ze względu na ograniczoną ilośc miejsc parkingowych w okolicy Wioski Fantasy organizatorzy imprezy zachęcają do skorzystania z bezpłatnych busów, które dowiozą wszystkich chętnych tam i z powrotem. 


Bezpłatne busy 

  • Bus w stronę Kuńkowiec odjedzie w piątek o 18.30 z ulicy Czarnieckiego w Przemyślu (przystanek Eurobusu). Zakończy kurs w Kuńkowcach, przy skręcie w stromą drogę prowadzącą do Wioski Fantasy (następnie trzeba będzie podejść w górę ok. 400 metrów). 
  • Bus powrotny do Przemyśla odjedzie o 23.30.

Kolejne kursy odbywać się będą w mniej więcej półgodzinnnych odstępach czasu. Podróżując kolejnymi kursami trzeba będzie już zakupić bilet, ale ten wydatek organizatorzy zrekompensują bezpłatną wejściówką na Castle Party.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium