Życie Podkarpackie nr 16/2017 Życie Podkarpackie nr 16/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 113/2017, Niedziela 23 kwietnia 2017 r., Jerzego i Wojciecha
Opublikowano
Jarosław
Zainteresowani Miastem Sztuki przybywajcie
Stowarzyszenie Artystów „Euforis" oraz Centrum Kultury i Promocji zapraszają 23 maja na konferencję poświęconą zbliżającemu się wydarzeniu wakacyjnemu Miasto Sztuki 2016. Podczas spotkania, któremu patronuje burmistrz miasta Waldemar Paluch zostanie przedstawiony program tegorocznego festiwalu.

– Najbliższa konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem i propagowaniem wydarzenia oraz uczestniczeniem w nim: przedstawicieli instytucji kultury, nauczycieli przedszkoli i szkół również tych artystycznych (muzycznych, plastycznych, baletowych na wszystkich poziomach edukacji), przedstawicieli organizacji pozarządowych, artystów, animatorów kultury, dziennikarzy, mecenasów – zaprasza Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza Miasta.

Spotkanie będą prowadziły: Eliza Szulińska- autorka projektu, Kinga Wojciechowska - właścicielka i redaktor naczelna magazynu Presto - Muzyka Film Sztuka oraz Anna Kowalczyk - koordynatorka Miasta Sztuki.

Konferencja rozpocznie się o godz. 16.00 w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji, Rynek 5. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój udział mailowo na adres: euforis@euforis.pl, lub telefonicznie: Anna Kowalczyk, tel. 785 711 177.

„Miasto Sztuki - Jarosław" - to cykl plenerowych, bezpłatnych warsztatów artystycznych, organizowanych od 2009 roku. Ich głównym pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Artystów „Euforis", które razem z Centrum Kultury i Promocji w okresie wakacyjnym przygotowuje wiele ciekawych propozycji kulturalnych, odbywających się w różnych miejscach Jarosławia. Celem jest dotarcie do mieszkańców z informacją o wydarzeniach, wzbudzenie w nich zainteresowania oraz zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w kulturze.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy kultywowałeś w tym roku tradycję śmigusa-dyngusa?
  • Tak, wykorzystując każdą okazję, by kogoś oblać
  • Symbolicznie, oblewaliśmy się tylko w domu z rodziną
  • W tym roku jakoś nie było okazji, nadrobię w kolejnym
  • Nie uznaję tego zwyczaju
nr 16/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium