Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Przemyśl
„Plaża Ostrów” zaprasza! [ZDJĘCIA]
To co przez lata nie udało się w Przemyślu, udało się Monice Kondro w Ostrowie. Rosnący w oczach Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Plaża Ostrów” będzie znakomita alternatywą dla mieszkańców Przemyśla i okolic, którzy, aby poczuć prawdziwe słoneczno-wodne kąpiele muszą ruszać np. do Radymna, Radawy, Rudy Różanieckiej czy nad Solinę. Otwarcie plaży planowane jest w ostatni weekend czerwca br.
fot. Mariusz Godos
Na hektarowym placu powstaje plaża z prawdziwego zdarzenia, której nigdy w okolicach Przemyśla nie było.

To nie będzie typowe kąpielisko, a miejsce wykorzystywane do kąpieli, ale z szeregiem udogodnień i atrakcji. Skąd pomysł? – Narodził się w zeszłym roku, kiedy pojechaliśmy do Ośrodka Wypoczynkowego „Tropicana” w Mielcu. Właścicielem jest kolega mojego przyjaciela Sebastiana. Kiedy weszliśmy tam i zobaczyliśmy piękny, złoty piasek, parasole z trzciny i wiele innych rzeczy, od razu podjęliśmy decyzję. Chcemy to samo zrobić na podprzemyskiej żwirowni, która przez lata zarosła krzakami i była zaniedbana do granic możliwości – wyjaśnia M. Kondro (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
18 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
yoko 83.31.34.140 23.05.2016

ZNAKOMICIE! NARESZCIE! Zapadnijta się pod ziemię pomysłodawco tej psikawki za górę złotych monet na Sanockiej.
Nareszcie jakiś kumaty człowiek zarobi pieniądze na mądrej inwestycji.  To jest wyższość rynku i mózgu nad urzędnikiem, który jedyne co musi to 8 h wysiedziec w pracy.

user
Dżordżo 94.40.75.12 23:03:33 23-05-2016

no ale też ta cała tzw. plaża w Ostrowie będzie płatna, tak samo albo i więcej,  jak psikawka na Sanockiej ?!?!

user
SOAD 94.40.75.12 23.05.2016

Ale co się nie udało w Przemyślu, a może raczej udało, czyli jak do tej pory nie uległ dewastacji i zniszczeniu tak niezwykle urokliwy  oraz cenny przyrodniczo obszar w obrębie miasta, który jest ewenementem i rzadkością w skali kraju.Tak więc może powinniśmy się z tego cieszyć niż wypisywać głupoty ?!?

 

STARORZECZE NALEŻY OCHRONIĆ - PRACOWNIA.ORG.PL

user
surfer 81.161.203.96 23.05.2016

Elegancko. Jeszcze tylko trochę wodę pofalować i będzie Copacabana.

user
pryszczatyCAJMER 62.45.146.174 23.05.2016

a moczu wiecej niz wody po kilku dniach ;)

user
djjordan 94.40.75.12 10:31:49 24-05-2016
Polaku  zrób cos sam i daj innym skomentowac :)  Moim zdaniem swietna inwestycja sam bede tam  codziennie   a jak bedzie  wc to chetnie wyjde z wody  :)  Nie mierzcie wszystkich ludzi swoja miara :)  a pozatym  cena 5 czy 7 zł  na cały dzien  to  chyba  nie wiele za to ze ktos cos takiego odpalił i mozna z tego korzystać,  moje gratulacje 
user
YOKO 83.31.184.54 08:58:15 25-05-2016

TO NIE LEJ ŁASKAWIE :)

user
OSOBA 178.42.47.48 22:03:52 25-06-2016
no na pewno jak przyjdzie kilku takich jak Ty to co sie dziwić....skoro tak piszesz i wiesz że wszyscy "szczom" do tej wody to sam lepszy nie jesteś;) pozdrawiam.... Pomysł Super! Gratuluję i trzymam kciuki za rozwój inwestycji....
user
ciapek 195.136.20.133 24.05.2016

Brawo, brawo, brawo,

... ale obawiam się, że zaraz zagości tam "Sebixowy klimat z Oplem Calibrą w tle" i cały misterny plan w p@!#...

user
WB 83.18.52.190 13:00:36 24-05-2016

Sebixowy klimat jest w Radawi i wystarczy

user
hły hły 31.174.159.26 24.05.2016
i dychu za chlapanie się w ciepłym moczu .
user
ytrewsa 31.174.159.26 24.05.2016

Pamiętacie jak UM obiecywał 10 lat temu plażę miejską bezpłatną dla wszystkich na żwirowni ?

user
SOAD 94.40.75.12 20:10:40 24-05-2016


Na której żwirowni, bo koło Przemyśla są tylko dwie w sumie ?!?

user
jnhbvcx 31.174.159.26 24.05.2016

dniu 18.05.2016 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej odbyło się spotkanie z kombatantem Brygady Świętokrzyskiej NSZ por. Henrykiem Atemborskim ps. „Pancerny” i z Karolem Wołkiem prezesem Związku Żołnierzy NSZ. Podczas spotkania kombatant opowiadał o swoich doświadczeniach z czasów wojny oraz o Brygadzie Świętokrzyskiej, do której wstąpił mając szesnaście lat. Następnie prezes związku NSZ opowiedział o charakterze organizacji, historii powstania i inicjatywach tworzonych przez nią.

user
Żabczyk 31.183.218.22 29.05.2016

Ciekawe czy będzie to plaża z ratownikiem i wyznaczonym akwenem do kąpieli czy tylko plaża z tabliczką "Zakaz kąpieli" za 5 zeta ?

user
Mag 195.88.137.99 31.05.2016

Super inwestycja,gratulacje!!

user
przem. 83.24.78.234 01.06.2016

A Choma najwybitniejszy po Kaczyńskim prezydent w historii podobnie jak w przypadku budowy w mieście np. otwartego basenu , hali sportowej , kina , plaży miejskiej itd. przez prawie 14 lat swoich pseudo rządów chciał dobrze , a wyszło jak zwykle w Przemyślu , czyli na plakatach przedwyborczych .  Podobnie szuka frajera na dokończenie tej budy na wyciągu i jeździe narciarskim , dokończenie tego syfu czyli  niby  zielonego rynku , naprawienia tego  spieprzonego boiska Czuwaju i Juwenii i innych marnych drobnych niby inwestycji. Sam zaś  jako organizator skupi się jak zwykle na kolejnych pomnikach , ścieżkach rowerowych i innych nieistotnych pierdołach , zaś w Przemyślu jak zawsze najlepiej wychodzą  imprezki i świętowanie , oraz procesje,  w tym roku dodatkowo dodano święto  kresowian  z udziałem jednego miasteczka  obecnie na Ukrainie Mościsk które całe wieki nie były i nie są miastem kresowym. I dalej picowanie , lanie wody , a nuż ktoś kolejny się nabierze,  pa

user
kurak 185.18.135.92 01.06.2016

ciekawie sie zapowiada, zobaczy sie w praniu ;)

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę