Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Przemyśl
Wyścigi gokartów, darmowy wodny plac zabaw... Co nas czeka 5 czerwca
Sportowe emocje, radosna zabawa, występy gwiazd i błogi wypoczynek pod chmurką w gronie najbliższych – wielkimi krokami zbliża się 15. Wielki Charytatywny Piknik redakcji Życia Podkarpackiego i Fundacji ŻP „Podaruj Dzieciom Radość”. Bogaty program Pikniku, jak na tak wielką imprezę przystało, nadal się krystalizuje, dopinamy szczegóły, co tydzień jednak uchylamy rąbka tajemnicy, ujawniając niespodzianki dla małych i dużych. Oto kolejne z nich.
fot. zbiory własne
Dzięki uprzejmości prezydenta Roberta Chomy i dyrektora POSiR Marka Osiadacza najmłodsi przez kilka godzin zupełnie bezpłatnie szaleć będą na wodnym placu zabaw. Oby pogoda dopisała!

Wodne szaleństwo

Co roku z niepokojem zerkamy w niebo z nadzieją, że pogoda dopisze. Tradycyjnie już niemal za nasz wielomiesięczny trud przygotowywania dla Was wspaniałej familijnej imprezy nagradzani jesteśmy upałem. Mamy nadzieję, że podczas 15. Pikniku nie będzie inaczej, ponieważ dla naszych najmłodszych sympatyków szykujemy nie lada gratkę. Gwarantujące wyśmienitą zabawę gejzery, armatka, łuki, kwiaty, tryskająca fontanna wodnego placu zabaw przez kilka godzin będą do dyspozycji milusińskich zupełnie za darmo. Do woli będzie można się pluskać, chlapać, rozbryzgiwać!

Pozwól się nabrać

Karciani magicy Triple Magic, grupa przyjaciół połączonych tą samą pasją – zamiłowaniem do iluzją – będą pokazywać sztuczki, które Was zaskoczą, rozbawią i na pewno pozostawią w dobrym nastroju na długo! Swój repertuar określają jako iluzję kontaktową, opartą na wielu efektach z dziedziny demonstracji karcianych, mentalizmu i zastosowania przedmiotów codziennego użytku.

fot. zbiory Triple Magic

Gaz do dechy!

Bolidowe wyścigi z udziałem vipów okazały się prawdziwym hit zeszłorocznego Pikniku. Aby w tym roku równie skutecznie podnieść poziom adrenaliny amatorom motoryzacji zgromadzonym na trybunach przemyskiego toru gokartowego Kroskart, ogłaszamy 2. Grand Prix Formuły I Gokartów! Kolejny raz kobiety z charakterem i nieustraszeni panowie przywdzieją kaski, by zapewnić Wam widowiskową rozrywkę!  

fot. Paweł Kostiuk

W tamtym roku w szranki stanęli m.in. prezydent Przemyśla, funkcjonariuszki policji, Straży Granicznej, Urzędu Celnego i przedstawiciele rodzimych firm. Kto podczas 15. Pikniku Charytatywnego zawalczy o tytuł mistrza kierownicy, zdradzimy niebawem! Oczywiście 5 czerwca przemyski tor gokartowy dostępny będzie dla każdego. Mimo iż bolidy prowadzone doświadczoną ręką rozwijają niebagatelne prędkości, zabudowana karoseria i antyuderzeniowe wzmocnienia gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet najmłodszym śmiałkom. Wisienką na motoryzacyjnym torcie będzie pokazowy przejazd kierowcy rajdowego Grzegorza Musza.

fot. Paweł Kostiuk

Bądź z nami 5 czerwca

Warto przypomnieć po co to wszystko. Każdy grosik, który w dniu Pikniku zasili nasze puszki, Fundacja Życia Podkarpackiego przeznaczy na organizację wakacyjnego wypoczynku dla kilkudziesięciu dzieci z ubogich rodzin Przemyśla i okolic. Do tej pory wspólnymi siłami udało nam się podarować radość 690 podopiecznym! Ta niebagatelne liczba uśmiechniętych buziek stale wzrasta. I tym razem liczymy na Wasze wielkie serca. Razem możemy więcej!

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
erwvs 31.174.15.220 18.05.2016

Kto buduje prywatną plaże w Ostrowie koło Radymna i dlaczego nie ma tabliczki informacyjnej

user
msfj 83.28.92.64 15:43:29 19-05-2016
osoba prywatna, jest na ten temat artykuł na internecie :)
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy popierasz obniżenie wynagrodzeń posłom, wójtom, prezydentom miast, burmistrzom, starostom oraz ich zastępcom o 20%?
  • Tak – wszystkim wymienionym
  • Tylko posłom
  • Tylko samorządowcom
  • Nie, wynagrodzenia są proporcjonalne do wkładu pracy
  • Nie mam zdania