Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Przemyśl
Pokazy rowerowe, moc rabatów i konkursy z nagrodami – nie tylko dla miłośników dwóch kółek
Już w najbliższą niedzielę, 22 maja, w ramach imprezy "Rowerowa jazda rabatowa" w Galerii Sanowa odbędą się widowiskowe pokazy rowerowe, konkursy z super nagrodami do wygrania i nie tylko. Specjalnie na ten dzień sklepy przygotowały oferty promocyjne i moc rabatów.
fot. materiały organizatora

Niedzielna "Rowerowa jazda rabatowa" to moc atrakcji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. – Specjalnie na ten dzień nasze sklepy przygotowały dla Państwa super promocje i rabaty nawet do minus 50 proc. – zachęca Monika Rokita, specjalistka ds. marketingu galerii. – Dodatkowo, każdy kto w dniach od 16 do 22 maja zrobi zakupy na kwotę min. 50 zł będzie miał szansę skompletować gadżety z limitowanej serii Galerii Sanowa: modne torby zakupowe w pięknych pastelowych kolorach, koce piknikowe oraz mini zestawy sztućców piknikowych, które sprawdzą się w podróży bądź w nadchodzącym sezonie grillowym.  Jeden paragon na wskazaną kwotę, to jeden kupon uprawniający do odbioru nagrody gwarantowanej,  przy czym należy zebrać odpowiednią ilość kuponów otrzymać dany gadżet – dodaje.

fot. materiały organizatora
Piknikowe gadżety do wygrania w Galerii Sanowa.
Ale to nie koniec niespodzianek. Niezapomnianą atrakcją będą z pewnością  pokazy trialu i akrobacji rowerowych na specjalnym torze przeszkód. Przewidziany jest też udział publiczności. Na uczestników konkursów organizowanych w tym dniu czekają wspaniałe nagrody: rowery, kaski rowerowe, hulajnogi, rolki i wiele innych.  – Na scenie ustawimy olbrzymią mapę przedstawiająca trasę rowerową wokół Przemyśla, na której ukryte będą nagrody. Zasady konkursu są proste – w godzinach trwania naszej imprezy należy zrobić zakupy na kwotę min. 100 zł i zarejestrować paragon u hostessy. Pięć osób z najwyższymi paragonami co godzinę zdobywa fantastyczne rowerowe nagrody – podpowiada M.Rokita. 

Najmłodsi mogą wziąć udział w konkursie plastycznym "Mój wymarzony rower" – prace można nadsyłać aż do piątku, 20 bm. Wielki finał odbędzie się w niedzielę między g. 14 a 19 w czasie trawania Rowerowej jazdy rabatowej organizowanej w ramach NIEDZIELI RABATÓW.

Organizator zaprasza mieszkańców Przemyśla i okolic do wspólnej zabawy!
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium