Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
Mateusz Ziółko, Fila lala, Mr Pollack już 5 czerwca!
Kalendarz plenerowych imprez familijnych w tym roku otwiera zaplanowany na 5 czerwca 15. Wielki Piknik Charytatywny. Konieczne zanotujcie tę datę, ponieważ Piknik redakcji Życia Podkarpackiego i Fundacji ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” to wydarzenie, na którym atrakcji dla całych rodzin na pewno nie zabraknie.

Na naszej imprezie nigdy nie wiało nudą! Tym razem również dołożyliśmy wszelkich starań, by efekt wielomiesięcznych przygotowań zadowolił każdego, kto zechce tego dnia być z nami. Całymi rodzinami stawcie się na przemyskim stadionie MKS Polonia i dolnej stacji wyciągu narciarskiego, by wspólnie z nami się bawić i jednocześnie wesprzeć szczytną ideę. Jak co roku kwestować będziemy na rzecz organizacji letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin Przemyśla. O tym, jak wiele dzięki Wam – naszym Czytelnikom, sponsorom i darczyńcom – udało się do tej pory osiągnąć, niech świadczy fakt, że na niezapomniane wakacje wysłaliśmy już grupę 690 dzieci. Co roku zwiększamy tę liczbę, dlatego zachęcamy Was do uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu.

Będzie się działo!

Bogaty i urozmaicony wachlarz wspaniałych rozrywek dla małych i dużych od 15 lat przyciąga na Piknik tłumy, a naszej imprezie zapewnił miano największej imprezy plenerowej na Podkarpaciu! W tym roku również możecie liczyć na solidną dawkę sportowych emocji podczas meczów i zawodów, na ekscytujące wojaże samochodami terenowymi sekcji Off Road i loty balonem, na żywiołowe pokazy sztuk walk i energetyzującej zumby. 
Małych miłośników zwierząt przyciągną przejażdżki na kucykach, a trochę starszych konie mechaniczne pod maskami gokartów podczas 2. Grand Prix Formuły I Gokartów.
Na najmłodszych tradycyjne czekać będzie malowanie buziek, rozmaite warsztaty i wesołe miasteczko, a w nim: karuzele, trampoliny, dmuchańce i wiele innych. Dzieciaki tego dnia będą mogły zupełnie za darmo pluskać się w wodnym placu zabaw, ile tylko zapragną! Nie może też zabraknąć oprawy artystycznej, bogatej w widowiskowe występy taneczne i wokalne, a także wyborów tej najpiękniejszej. Rozlosujemy też cenne nagrody w naszej wielkiej loterii.
Tak się bawiliśmy w zeszłym roku!

Piknikowe gwiazdy

Podczas jubileuszowej, 15. edycji Wielkiego Pikniku postanowiliśmy odbyć muzyczną sentymentalną podróż i wskrzesić niezapomniany klimat wspólnej biesiady sprzed lat. Naszą gwiazdą będzie Mateusz Ziółko, zwycięzca 3. edycji The Voice of Poland, laureat głównej nagrody Superdebiuty w Opolu, który swym głosem uwiódł rzesze fanów. Jesteśmy pewni, że jego wspaniałe wykonania coverów znanych przebojów i autorskich utworów skłonią naszych gości do wspólnego śpiewania i zapewnią szampańskie nastroje.

Tym bardziej że wcześniej zadbają o nie artyści z Podkarpacia, zespół Fila-lala, który zawojował serca jurorów i widzów tegorocznej edycji Must be the Music! Na przystawkę zaserwujemy też występ zespołu Mr Pollack.

 

Wspólny cel

Aby po raz kolejny zebrać niezbędne środki na organizację letniego wypoczynku dzieci z najbiedniejszych rodzin Przemyśla, spotkamy się 5 czerwca. Wspaniale bawiliście się z nami przez ostatnich kilkanaście lat, więc jak zwykle liczymy na Waszą obecność, obiecując radosne przeżycia, aktywny wypoczynek i moc atrakcji dla całych rodzin. Pamiętajcie, wspólnych wspomnień się nie zdobywa, siedząc przed telewizorem! Zapraszamy do wspólnej zabawy. Bądźcie z nami!

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ghfdsa 31.174.145.134 12.05.2016

Czy ktoś się orientuje kto robi prywatną plażę na żwirowni w Przemyślu i dlaczego to nie miasto tylko prywaciaż , nie ma żadnej tablicy informacyjnej .

user
! 193.242.142.132 20:20:18 02-04-2017

A co ma do tego miasto jak to teren Gminy!!!!!! Skoro miasto nie potrafi kawałka miejsca do kąpieli zorganizować to wara od tego!!!!!!

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium