Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2018, Niedziela 24 czerwca 2018 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Przemyśl
Nieletni włamywacze ujęci. Napadali na kioski
Czterej chłopcy i dziewczyna od połowy kwietnia br. włamywali się do małych lokali handlowych na terenie Przemyśla. Kradli głównie papierosy. Kilka dni temu zostali ujęci. Akta w ich sprawie trafią do sądu rodzinnego.
fot. KMP Przemyśl
Jeden z zatrzymanych włamywaczy.
Nastolatkowie w wieku od 14 do 15 lat mają na swoim koncie kilka włamań – spowodowane przez nich straty oszacowano na ponad 5 tys. zł.  Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Przemyśla.  Podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów.  Seria włamań rozpoczęła się w połowie kwietnia br., kiedy to nieletni przestępcy wybili kamieniem szybę kiosku i ukradli kilkanaście paczek papierosów. Już następnej nocy próbowali powtórzyć swój wyczyn, jednak spłoszył ich przechodzeń.  Jeszcze tego samego miesiąca dokonali kolejnej zuchwałej kradzieży – ich łupem, prócz papierosów, padły także słodycze i bilety MZK. Starty wyceniono w tym przypadku na 4300 zł. 

Po każdej zgłoszopnym wydarzeniu policjanci zabezpieczali ślady i zbierali informacje,  na podstawie których zatrzymali szajkę nieletnich włamywaczy – czterech chłopców i jedną dziewczynę.  Po zakończeniu czynności procesowych, akta w ich sprawie trafią do sądu rodzinnego, który oceni zachowanie nastolatków.

3 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Ozzman 94.40.75.12 07.05.2016

A może tak panowie policjanci oszacują straty spowodowane przez gang z przemyskiego magistratu pod wodzą obecnego - jeszcze !?!? - lokalnego watażki, który doprowadził już praktycznie całe miasto jak równiez jego okolice do prawie całkowitej ruiny, upadku i totalnego zniszczenia. 

user
Ozzman 94.40.75.12 07.05.2016

Standartowy złodziej okrada okazjonalnie, sporadycznie. Jest więc nędznym amatorem w porównaniu z ''funkcjonariuszami państwowymi''. Ci ostatni rabują wszystko i wszystkich i to systematycznie, na terenie jaki obejmują swoją kontrolą

user
Ozzman 94.40.75.12 07.05.2016

Jeszcze mały apel do nastoetnich włamywaczy. Nigdy w życiu nie kradnijcie tym bardziej nie kupujcie i nie jarajcie takiego syfilisu jakim są szlugi ponieważ:

 

YOUTUBE.COM - PALENIE PAPIEROSÓW JEST CHUJOWE. ZOBACZ DLACZEGO

 

YOUTUBE.COM - KONTROWERSYJNA REKLAMA ANTYNIKOTYNOWA

 

YOUTUBE.COM - RAZ DWA TRZY - NIE PAL

 

YOUTUBE.COM - MARCIN DANIEC O PALENIU

 

ZOBACZ JAK PALENIE ZMIENIA TWOJE CIAŁO - MEDONET.PL

 

Tak więc następnym razem pozostańcie jedynie przy biletach i słodyczach, jednakowoż z tymi ostatnimi też nie przesadzajcie zbytnio

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium