Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Region, Nowosielce, Hadykówka
Uwaga! Utrudnienia na drogach Podkarpacia [AKTUALIZACJA]
Z powodu zderzenia busa z tirem zablokowana jest droga krajowa nr 28 w Nowosielcach w powiecie sanockim. Utrudnienia spotkają także kierowców podróżujących przez Hadykówkę w powiecie kolbuszowskim.
fot. archiwum policji

W Nowosielcach w powiecie sanockim około godz. 8 doszło do zderzenia tira z busem. Droga jest całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczają objazdy.

Na utrudnienia w ruchu natrafią także kierowcy jadący drogą krajową nr 9 przez Hadykówkę w powiecie kolbuszowskim. Po godz. 5 w ciężarowej scani pękła opona. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, gdzie samochód przewrócił się.

- Kierowcy nic poważnego się nie stało. Ciężarówka przewoziła kruszywo, część ładunku rozsypała się na jezdnię. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 9 odbywa się wahadłowo. Zablokowany jest pas w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin – informuje KWP Rzeszów.

AKTUALIZACJA
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym uderzył w tył busa, którym podróżowało 11 osób. Dwoje pasażerów busa zostało lekko rannych. Droga krajowa nr 28, na której doszło do zdarzenia, jest już przejezdna - podaje serwis prasowy podkarpackiej policji.

Wciąż zablokowany jest natomiast pas w kierunku Rzeszowa w Hadykówce.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium