Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Przemyśl
22-latek zaatakował dwóch mężczyzn
22-letni mieszkaniec Przemyśla odpowie za pobicie dwóch mężczyzn. Sprawca uderzył ich pięścią w twarz. Pokrzywdzeni z urazami zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia około godziny 4.30 na ulicy Reymonta w Przemyślu. Dwaj mężczyźni wyszli z lokalu i wracali do domów. – W pewnym momencie zostali zaczepieni przez mężczyznę, który wcześniej przebywał w tym samym barze. 22-latek bez słowa uderzył jednego z nich pięścią w twarz a po chwili podobny cios zadał drugiemu z mężczyzn. Obaj zaatakowani z urazami trafili do szpitala – informuje podkom. Bogusława Sebastianka, oficer prasowy KMP w Przemyślu. 
Policjantom udało się ustalić sprawcę pobicia i zatrzymać go. 22-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał zarzuty i złożył wyjaśnienia. Z uwagi na chuligański charakter tego przestępstwa, prokurator na wniosek śledczych zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość 50 metrów i zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kasander 31.183.194.146 05.05.2016

Kiedyś bandytów zamykali od razu - nie wiem dlaczego teraz pozostają na wolności choć paragrafy za pobicie czy próbę zabójstwa (bo tak należy to traktować gdyby upadł któryś z uderzonych np. głową na krawężnik ) nie zmieniły się.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium