Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 173/2018, Piątek 22 czerwca 2018 r., Pauliny i Flawiusza
Opublikowano
Przemyśl
Dołącz do ekipy na EURO!
Galeria Sanowa w Przemyślu zaprasza pasjonatów futbolu na ogólnopolski turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych „Ekipa na Euro!”. Turniej trwa od 27 kwietnia do 9 czerwca w różnych miastach w Polsce.

Dobra zabawa, mnóstwo sportowych wrażeń, rywalizacja w duchu fair play oraz moc fantastycznych nagród czekają na małych miłośników futbolu, którzy 27 kwietnia o godz. 10 zjawią się w Galerii Sanowa. 

 – Ideą naszego turnieju jest promocja sportu i aktywnego spędzania czasu wśród najmłodszych – zachęca Monika Rokita, Specjalista ds. marketingu Galerii Sanowa.  – Do rozgrywek zaprosiliśmy szkoły podstawowe z Przemyśla i okolic. Przed Galerią Sanowa zbudujemy wielkie boisko do piłki nożnej, na którym rozgrywane będą mecze. Turniej prowadzony będzie w systemie eliminacji wojewódzkich i finałów ogólnopolskich. Oznacza to, że najpierw spośród szkół podstawowych biorących udział w turnieju w Przemyślu (eliminacje województwa podkarpackiego) wyłonimy najlepszą drużynę, a następnie zwycięska drużyna pojedzie do Łodzi na wielki finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniu 9 czerwca.

Mali wielcy wygrani swoje sportowe pasje będą mogli rozwijać również w świecie wirtualnym – na każdego zawodnika ze zwycięskiej drużyny czeka Konsola Play Station 4 z grą FIFA 16.  Drużyna, która zajmie drugie miejsce na podium zostanie nagrodzona smartfonami, za miejsce trzecie przewidziano zestawy sportowe. Nagród nie zabraknie równiez dla drużyn, które zajmą kolejne miejsca. Wszystkie ekipy biorące udział w turnieju otrzymają pamiątkowe puchary, każdy uczestnik może liczyć na upominek od Galerii Sanowa. 

Atrakcji nie zabraknie również dla dzieci nie biorących udziału w rozgrywkach – pod okiem profesjonalnego trenera będą mogły wziąć udział w grach i zabawach w specjalnie na tę okazję przygotowanym sportowym miasteczku.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium