Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
Adopcje zwierząt w Galerii Sanowa już dziś
Galeria Sanowa i Centrum Adopcyjne Lecznicy „ADA” już po raz 4. organizują akcję adopcji bezdomnych psów i kotów. Odwiedź galerię 9 kwietnia, od godziny 11.00 do 15,00, i wróć do domu z nowym członkiem rodziny.
W ramach akcji skorzystać będzie można z bezpłatnych porad behawioralnych oraz konsultacji lekarza weterynarii z zakresu zdrowia i pielęgnacji domowych pupili. Na wszystkich tych, którzy zaadoptują zwierzaka w Galerii Sanowa, czekać będzie dodatkowa miła niespodzianka.
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada

Alutka

Alutka to urocza suczka w średnim wieku. Niestety ale jej opiekun zmarł i ona została sama na tym świecie. Jest zdrowa i wysterylizowana. Jedyny problem to odrobinę zbyt duża tusza, dlatego należy zadbać o jej dietę. Szukamy dla niej kochającej i troskliwej osoby która będzie z nią już do końca. Czy znajdzie tak kochający dom jaki miała?
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Alutka
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada

Harley

Ten wielki, czarny psiak wcale nie jest tak groźny jakby się mogło wydawać. Tak naprawdę to wielki pieszczoch, który zachowuje się jak psie dziecko. Jest bardzo radosny i pełen energii. Jak trafił do nas? Błąkał się po jednej z miejscowości i siał postrach wśród mieszkańców, którzy opowiadali o nim przeróżne historie. Czy miał kiedyś swój dom i rodzinę? Tego być może nigdy się nie dowiemy. Mamy wpływ tylko na jego lepszą przyszłość o którą zadbamy jak najlepiej potrafimy.
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Harley
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada

Erni

Erni to ta oto śliczna kotka o której przeszłości wiemy niewiele. Na jej pyszczku jak dotąd nie pojawiła się radość, jest smutna i nieszczęśliwa. Możliwe, że tęskni, przecież koty również przywiązują się do swoich właścicieli i kochają ich równie mocno. Czy taka piękność mogła się komuś po prostu znudzić, jak widać mogła, dorosła i wkrótce przyniosłaby młode kocięta dlatego trafiła na ulice. Postaramy się żeby na tym kocim pyszczku pojawiło się wkrótce szczęście. Może pomożesz nam w tym dając szansę na nowy dom tej koteczce?

fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Erni
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada

Trzy szczeniaki

... i ta sama historia, którą znamy na pamięć. Suka, młode - nie ma sumienia żeby utopić więc wyrzuca na pastwę losu. Tak zachowali się ,,właściciele’’ tych psiaków. My jednak chcemy odmienić ich los i znaleźć im domy pełne miłości i opieki. Jeśli chcesz nam w tym pomóc to przyjdź na naszą coroczną akcję ,,Adopcje psów i kotów’’ w Galerii Sanowa i zakochaj się w jednym z nich miłością ,,od pierwszego wejrzenia’’.

Szczeniaczki są odpchlone i odrobaczone. Czekają tylko na swojego przyszłego właściciela przyjaciela, który opiekować się nimi będzie już na zawsze.
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium