Życie Podkarpackie nr 8/2018 Życie Podkarpackie nr 8/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 52/2018, Środa 21 lutego 2018 r., Eleonory i Feliksa
Opublikowano
Przemyśl, Ujkowice
„Śpiewać każdy może ...”
W Zespole Szkół w Ujkowicach odbył się VII Gminny Konkurs Polskiej Piosenki „Śpiewać każdy może…” pod patronatem starosty przemyskiego i wójta gminy Przemyśl.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco: nagrodę główną wójta gminy Przemyśl otrzymała grupa wokalna z Gimnazjum przy Zespole Szkół w Grochowcach, w składzie: Aleksandra Górka, Gabriela Fiałkiewicz, Jagoda Czeluśniak i Kamila Głowacka. W kategorii solistów klas IV – VI SP triumfowali: Gabriela Koszła (ZS Krówniki, „Samotni”),  Korneliusz Jedynak (ZS Ostrów, „Kamień z napisem love”), Emilia Prajzner (ZS Grochowce, „W dobrą stronę”). W kategorii solistów klas I – III gimnazjum narodzono: Klaudię Głowacz (ZS Ujkowice, „Jesteś bohaterem”), Wiktorię Piotrowską i Julię Wójcicką (akompaniament) (ZS Ostrów, „Niepokonani”) i Natalię Pelc (ZS Hermanowice „Nieznajomy”). Wyróżnienia: Monika Baran (ZS Krówniki, „Czarny blues o czwartej nad ranem”) i Zuzanna Hańczuk (ZS Nehrybka, „O mnie się nie martw”).

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
gosc 195.85.249.110 29.03.2016


To nie jest aktualne logo gminy Przemyśl. Na szczęście nowy Wójt zrezygnował z tego wieszaka na ubrania i gmina ma naprawdę w tej chwili  jedno z ładniejszych i ciekawszych tego typu wizerunków.

nr 8/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Oglądasz Eurowizję?
  • Tak, zawsze
  • Nie i nie zamierzam
  • Dotąd nie, ale jeśli dostaną się przemyślanie, obejrzę