Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 346/2016, Niedziela 11 grudnia 2016 r., Damazego i Waldemara
Opublikowano
Jarosław
Z ostatniej chwili: Piąty z piłkarzy zmarł w szpitalu
Tragiczna wiadomość. Dziś rano, 27 bm., zmarł w szpitalu Kamil Oślizło, piłkarz grający na pozycji obrońcy. Miał 29 lat. W szpitalu wciąż przebywają Kamil Hul i Krystian Pydych, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szpital opuścił już Damian Bożek.
fot. KPP Kolbuszowa
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Sylww 94.40.23.162 27.03.2016

Jakim cudem człowiek mógł wyjść ze szpitala ze złamanym kręgosłupem???? Kurwwww*** jak nie usmiercacie ludzi to z drugiej strony dodajcie im skrzydeł!!!  Potwierdzajcie informacje, a nie piszecie bzdury! 

user
wik 77.254.244.127 27.03.2016

Jezu.. Po pierwsze Kamil Hul,a nie Krystian.. Krystian Pydych ma kręgosłup polamany... Ludzie..

user
wólka 5.174.6.138 27.03.2016

to nie prawda to Damian Bożek opuścił szpital a Pydych jest w szpitalu

user
kwww 83.19.253.3 27.03.2016

życie.pl potwierdzić i poprawić informacje bo wstyd!

user
red. 37.152.18.93 27.03.2016
Przykro nam z powodu pomyłki, otrzymaliśmy błędną informację.
user
izii 31.128.9.97 27.03.2016

To kto w końcu wyszedł ze szpitala? 

user
abi 77.87.0.1 19:07:59 27-03-2016

ze szpitala wyszedł Damian Bożek

user
edy 46.112.54.70 27.03.2016

[*]

user
Adam 31.128.8.138 27.03.2016

W szpitalu wciąż przebywają Kamil Hul i Krystian Pydych, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Oprócz tego że Krystian Pydych ma złamany kręgosłum, jest sparaliżowany częściowo i jest w krytycznym stanie to nic nie zagraża mu.
Idiota to pisał. 

user
sd 31.128.13.174 29.03.2016

Dla kierowcy winnego tej katastrofy dożywocie!

user
sds 31.128.13.174 29.03.2016
trzeba taką kampanie społeczną zrobić by pokazowo kierowca który spowodował tą katastrofe  nie wyszedł z pierdla. Nawet jak to będzie kierowca busa którym jechali piłkarze!
user
MarwiQ 91.150.163.233 30.03.2016


Damian Brożek wyszedł ze szpitala .

Kamil Hula i Krystian Pydych przebywają w szpitalu. 

Krystian prawdopodobnie nie ma złamanego kręgosłupa, tylko ma uraz głowy ;"( [*] [*] [*] [*] [*] 

user
bbb 193.59.46.44 01.04.2016

Dlaczego dożywocie dla kierowcy .Uważacie że on chciał aby się tak stało .To byli również jego przyjaciele ,koledzy .Uważam ,że najwyższą kare już otrzymał.Żyć dalej z myślą o tym co się stało i jak oceniligo ludzie .Chłopaków szkoda ,byli młodzi ,mieli rodziny ,żony ,dzieci .Najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin.

user
Mb 188.146.5.37 21:39:26 08-04-2016

Dokładnie najwyższą karę już dostał a żyć z taką trauma to koszmar nieoceniajcie bo nikt niewie co go spotka i z czym się będzie musiał zmierzyć 

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium