Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przeworsk
Chciał ukraść koła, wpadł za narkotyki
Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych za próbę kradzieży kół kilka dni temu w Przeworsku.Jeden z niedoszłych złodziei usłyszał także zarzut posiadania środków odurzających.
fot. KPP Przeworsk
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Przeworsku. Zawiadomieni przez zaniepokojonego przeworszczanina funkcjonariusze Policji udali się na jeden z miejskich parkingów, gdzie według relacji zgłaszającego trzej mężczyźni kręcili się przy jego samochodzie z wyraźnym zamiarem kradzieży kół. Domniemani złodzieje odjechali z parkingu przed przyjazdem patrolu, ale zostali zatrzymani kilka przecznic dalej. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyźni w wieku od 24  do 27 lat, to  mieszkańcy powiatu leżajskiego, a tablice rejestracyjne samochodu którym podróźują są podrobione. Wewnątrz pojazdu znaleziono przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa. W trakcie dalszych czynności, przy jednym z podejrzanych wykryto kilka woreczków strunowych z suszem konopi indyjskich, natomiast u jego kolegi znaleziono woreczek z białą substancją. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 


Zgromadzone dowody pozwoliły na postawienie mężczyznom zarzutów usiłowania kradzieży. aJeden z nich usłyszał dodatkowo zarzut posiadania środków odurzających. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium