Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 176/2018, Poniedziałek 25 czerwca 2018 r., Łucji i Wilhelma
Opublikowano
Region
Pożegnanie zastępcy komendanta
Po ponad 30 latach służby zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Sławomir Szczupak przeszedł na emeryturę. Od lutego 2010 roku nadzorował pion logistyczny podkarpackiej Policji.
fot. archiwum KWP Rzeszów

Komendant wojewódzki inspektor Krzysztof Pobuta, dziękując mu za profesjonalną służbę, podkreślił, że dzięki niemu możliwe było przeprowadzenie wielu, tak ważnych, inwestycji.

Komendant Szczupak ma 58 lat. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii, ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Służbę w Policji rozpoczął 32 lata temu w KWP w Bielsku Białej. Pracował też jako główny księgowy w komendzie miejskiej w Bielsku Białej, potem w Biurze Kontroli KGP. W 2006 roku objął stanowisko głównego księgowego - naczelnika Wydziału Finansów KWP w Rzeszowie. W 2010 roku objął stanowisko zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, nadzorował pion logistyki.

 Od 7 marca br. obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie pełni młodszy inspektor Tadeusz Szymanek.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Podatnik 178.235.43.65 12.03.2016

Wstyd. Co ci ludzie na zdjęciu zrobili? Gdzie są ich osiągnięcia oprócz podwójnej brody? Oczekuję jako podatnik wskazania ich osiągnięć i za to należy się szacunek, a nie tylko za służbę.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium