Życie Podkarpackie nr 42/2019 Życie Podkarpackie nr 42/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 289/2019, Środa 16 października 2019 r., Gawła i Ambrożego
Opublikowano
Jarosław
Trwają poszukiwania Zygmunta Kołodzieja! Policja i rodzina proszą o pomoc [ZDJĘCIA]
Policjanci poszukują 69-letniego mieszkańca Jarosławia, który wyszedł z domu w czwartek, o 16.40, na próbę chóru, i do tej pory nie skontaktował się z rodziną, nie odbiera telefonu.
fot. KPP Jarosław
Rysopis zaginionego: wzrost około 160 cm, waga 75 kg, sylwetka krępa, włosy siwe krótkie przerzedzone, oczy szare, twarz pociągła, nos prosty, uzębienie sztuczne, widoczne zmarszczki na twarzy. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatowe spodnie jeansowe, szarą nieprzemakalną kurtkę na zamek bez kaptura, nosił czarną skórzaną czapkę z daszkiem, na nogach półbuty brązowe sznurowane, na ramieniu miał granatową torbę z dermy. Zaginiony nie posiada przy sobie żadnych dokumentów, ani karty płatniczej, nosi okulary lecznicze w metalowej borodowej oprawie. Cierpi na niedosłuch, nie nosi aparatu słuchowego.

Osoby, które widziały zaginionego prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. (16) 624 03 10, (16) 624 03 11 lub alarmowy 997, lub z najbliższą jednostką policji.
fot. KPP Jarosław
Policjanci przeszukali okolicę, sprawdzili miejskie monitoringi. Zwrócili się także o pomoc do sąsiednich jednostek policji o sprawdzenie, czy zaginiony mężczyzna nie trafił do szpitali. Policjanci z Przemyśla sprawdzili szpitale a także schronisko dla osób bezdomnych im. św. Brata Alberta w Przemyślu i Miejski Ośrodek Zapobiegania Uzależnieniom. Nie ujawniono tam jednak zaginionego. Takie informacje spłynęły także po sprawdzeniach szpitali w Przeworsku i Łańcucie.

Patrole sprawdzały okolice ulic Zamkowej, Podzamcze, Rybackiej, Zwierzynieckiej, Misztale, Na Blichu i terenu Szówska, Muniny, Radymna. Sprawdzano pustostany, przystanki autobusowe, dworce i ogródki działkowej, schroniska dla mężczyzn przy ul. Sanowej. Poszukiwania prowadzono także w okolicach brzegu stawu „Babionka” i okolic położonych przy ulicach Rybackiej, Pełkińskiej, Dolnoleżajskiej, Batalionów Chłopskich i Kruhela Pełkińskiego i Pawłosiowskiego. W te poszukiwania włączono policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
nr 42/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium