Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 340/2016, Poniedziałek 5 grudnia 2016 r., Kryspina i Saby
Opublikowano
Przemyśl, Wapowce
W Wapowcach powstaną aquapark i spa [WIZUALIZACJE]
Joanna Matera wraz z mężem prowadzą hotel, restauracje, salę zabaw i weselną o wspólnej nazwie Dwór Wapowce. Planują wzbogacić ofertę o aquapark i spa. Liczą na Wasze sugestie, by były to miejsca jak najbardziej nowatorskie i przyjazne.

– Wstępnie planujemy, żeby aquapark miał dwie niecki. Jedną dla dorosłych z atrakcjami dla nich (głównie masażery i przeciwprąd), a drugą dla dzieci. W naszym aquaparku znajdzie się także salka, w której można zorganizować urodziny dla dzieci lub inne dziecięce przyjęcia. Aquapark ma otwieraną ścianę, co umożliwia korzystanie z ogrodu latem i opalanie się na zewnątrz. W spa planujemy zrobić około 6 gabinetów, w których będą także oferowane zabiegi dla mam z córkami czy całych rodzin (zabiegi od 6 lat). W strefie spa powstanie też strefa wypoczynku i sauny dostępne dla korzystających z aquaparku – opowiada J. Matera.

Państwo Matera kierują prośbę do naszych Czytelników. Jeśli macie uwagi czy sugestie co do Waszych oczekwiań lub propozycje atrakcyjnych dla Was i Waszych dzieci rozwiązań, które możnaby wprowadzić w aquaparku, wypełnijcie bardzo krótką ankietę.  Aby ją otrzymać, wystarczy wysłać maila z prośbą o jej przesłanie na adres: dworwapowce@poczta.fm.

Pytań jest 7, przykładowe to np. 
Czy budowa krytego aquaparku dla dzieci Wapowcach to dobry pomysł? Z kim chodzą Państwa najczęściej do aquaparku? W której części aquaparku spędzają Państwo najwięcej czasu? itp. 
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
a 31.183.192.152 03.03.2016

Ciekawe skąd w Wapowcach tyle wody się znajdzie...

user
s 94.40.44.230 07:26:15 04-03-2016

z twojego kranu albo studni

user
ja 35 185.18.135.172 03.03.2016

za daleko od przemysla 

user
joanna87 83.31.121.110 03.03.2016

Super pomysł jestem za:)


user
Andrzej 83.24.72.213 03.03.2016

Super pomysł moi znajomi też są za więc liczymy ze powstanie

user
Asia 94.254.145.53 03.03.2016

Chętnych napewno nie zabraknie!

user
r 94.40.44.230 04.03.2016

super

user
mamuska 83.9.104.112 04.03.2016

brawo oby jak najszybciej i nie dla bogaczy

user
Rudy 94.254.145.124 04.03.2016

Pomysl mie sie podoba wreszcie bedzie dzie sie wycompac co nie "")))

user
mmm 94.3.137.119 04.03.2016

Nie mam nic przeciwko,aby w Wapowcach powstal taki kompleks jak w Ustrzykach Dolnych.Zamiast jechac tam wielu mieszkancow zaoszczedziloby czas a pieniazki zostalyby w Wapowcach.

user
bobofrut 83.31.120.242 05.03.2016

Bezie a jak!!! już San grodzą!!!!!!!!!

user
zasaniak 91.246.69.66 06.03.2016

Bardzo dobry pomysł.....często jeżdżę z dziećmi do sali zabaw w  Wapowcach i uważam że było by fajnie jeśli dzieciaki mogłyby sie wypluskać w wodzie. Przynajmniej coś podobnego jak w Ustrzykach Dolnych. Gdyby jeszcze było kryte i całoroczne to by dopiero była bomba :)... Powodzenia

Ps: te prysznice na Sanockiej wymyślone przez Chomę... to jakaś totalna porażka!!!

user
M 31.183.202.151 07.03.2016

Bardzo dobry pomysł.

Wystarczy w wakacje pojechać do Ustrzyk na basen i popatrzeć na nr rejestracyjne ile ludzi z Przemyśla tam jeździ.Ważne aby było coś dla dzieci lat 5,10,15 i rodziców.

Plus oczywiście dobra gastronomia bo dzieci już po godz.zabaw robią się głodne.

To miejsce w Wapowcach ma duży potencjał tylko trzeba rozsądnie wykorzystać.

user
Czarny 83.25.220.95 07.03.2016

A wiecie jedy maja zaczac ta budowe?

user
M 31.183.202.151 08.03.2016

W Przemyślu dla dzieci lat 10-15 urodzin nie ma gdzie zrobić bo ta w Wapowcach sala jest dla dzieci 4-9 lat, starsze już się nudzą i nie chcą tam. Z niecierpliwością czekamy.

user
popieram! 195.117.119.2 09.03.2016

super pomysł, a zwłaszcza spa, prosze pomyslec na termami , saunami, parowe i suche, coś wspaniałego, bo na razie jeździmy aż po Czeladź  albo Kraków, a to bardzo fajna sprawa! termy przemyskie, a saun-mistrzów się znajdzie i to bez problemów!

user
m 31.183.202.151 11.03.2016

Wizualizacja super

Kiedy rozpoczęcie budowy??

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę